Niedziela, 4 grudnia 2022

Multikino zaprasza. Mamy bilety!

2014-10-09 10:45:00 (ost. akt: 2014-10-09 10:26:22)

Autor zdjęcia: Multikino

Podziel się:

W kinie możemy też obejrzeć spektakl teatralny. Multikino i British Council zapraszają na cykl National Theatre Live i elektryzujący „Tramwaj zwany pożądaniem”. Ale i kinomaniacy znajdą powód, by odwiedzić Multikino.

3 podwójne zaproszenia na dowolne fimy
Aby dostać jedno z nich, należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.multikino2.x, gdzie w miejsce "x" należy wpisać uzasadnienie, dlaczego chcecie otrzymać bilet do kina. Sms-y wysyłajcie do 12 października pod numer 73601. Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Osoby, które otrzymają bilet zostaną o tym powiadomione. Bilety do wykorzystania na dowolne seanse od poniedziałku do czwartku w Multikinie.

Tramwaj zwany pożądaniem
Ten spektakl należy do jednych z najsłynniejszych teatralnych historii. „Tramwaj zwany pożądaniem”to historia Blanche, która pewnego dnia wysiada z tramwaju i wprowadza się do swojej siostry Stelli. Ta z kolei żyje w cieniu brutalnego męża Stanley’a Kowalskiego. Na dramatyczne losy głównych bohaterów wpływ będzie miała namiętność, nad którą nie będą mogli zapanować. Najnowsza teatralna wersja w reżyserii Benedicta Andrews’a należy do najlepiej sprzedających się w historii. Rozgłos sztuka zyskała m.in. niezwykłej, jak na brytyjską sztukę, obsadzie. Amerykanie — Gilian Anderson i Ben Foster stworzyli niezwykłe kreacje. Spektakl zobaczymy w czwartek, 16 października o godz. 19 również w olsztyńskim Multikinie. W programie seansu także wywiady z aktorami i reportaże. Ceny biletów od 25 zł do 35 zł.

3 podwójne zaproszenia na spektakl
Aby dostać jedno z nich, należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.multikino1.x, gdzie w miejsce "x" należy wpisać uzasadnienie, dlaczego chcecie otrzymać bilet do kina. Sms-y wysyłajcie do 12 października pod numer 73601. Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Osoby, które otrzymają bilet zostaną o tym powiadomione. Bilety do wykorzystania 16 października o godz. 19 w Multikinie.
Spódnice w górę
To komedia stworzona przez kobiety, o kobietach, dla kobiet, a mężczyźni mogą się tutaj naprawdę sporo nauczyć. W fabułę wplecione są szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks i plotki. Każda z jedenastu przedstawionych kobiet jest inna, każda czego innego doświadczyła i każda o czym innym marzy. W filmie sama śmietanka: Isabelle Adjani, Vanessa Paradis, Laetitia Casta czy Audrey Fleurot.Służby specjalne
Ten film zbiera rewelacyjne opinie i przyciągają widownię. Najmocniejszy film twórcy „Pitbulla” zobaczycie w Multikinie. Akcja filmu przenosi nas do momentu, gdy dochodzi do likwidacji elitarnych Wojskowych Służb Informacyjnych. W jej miejsce powstaje nowa, elitarna jednostka do zadań specjalnych. Trafia do niej m.in. wyrzucona z ABW podporucznik Olga Bołądź. W filmie zagrali też Janusz Chabior, Kamilla Baar, Jan Frycz i Agata Kulesza.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB