środa, 1 lutego 2023

Mocna muza w Anderze. Mamy bilety na koncerty!

2014-10-09 10:27:43 (ost. akt: 2014-10-09 10:35:45)

Autor zdjęcia: Archiwum artystów

Podziel się:

Zbierajcie pieniądze i siły, bo to będzie wyjątkowo mocny weekend w Nowym Andergrancie. Na scenie artyści z polskiego Manchesteru, raper Tede, a w niedzielę jubileuszowy koncert Acid Drinkers.

W piątek Power Of Trinity — zespół, który powstał w Łodzi i jak większość artystów z polskiego „Manchesteru” wytworzył swój oryginalny styl oparty na łączeniu rzeczy na pozór bardzo od siebie odległych. Muzycy mieszają mocne surowe, rockowe riffy z dubstepem oraz elementami charakterystycznymi dla muzyki reggae, przywołując na myśl dokonania mistrzów mieszania gatunków w rodzaju The Clash czy Police.

Power of Trinity
• 10 października, godz. 20. Bilety: 20 zł/ 30 zł
2 bilety
Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.bilety5.x pod numer 7248A dzień później oczekiwany przez fanów koncert Tede, czyli warszawskiego rapera, który wjeżdża do Andera z trasą „Kurt Rolson” i promuje podwójny album stworzony przez ulubionego producenta Tede — Sir Michu. Po spektakularnym sukcesie ich poprzedniej produkcji zatytułowanej „Elliminati” Tede i Sir Michu idą o kilka kroków dalej. Odkrywają muzyczne terytoria, które dotychczas nie były eksplorowane.

Tede
• 11 października, godz. 20. Bilety: 30 zł/ 35 zł
2 bilety
Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.bilety6.x pod numer 7248Niedziela należy do Acid Drinkers. To grupa, którą zna każdy fan metalu w Polsce i której przedstawiać nikomu nie trzeba. Ćwierć wieku wspólnego grania, masa wysoko ocenianych albumów, mnóstwo zagranych koncertów i status legendy polskiej sceny muzycznej. Acidzi to „sex, drugs & rock’n’roll” po polsku. W niedzielę koncert trasy promujący płytę „25 Cents For a Riff”.

Acid Drinkers
• 12 października, godz. 20. Bilety: 39 zł/ 45 zł
2 bilety
Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.bilety7.x pod numer 7248

Aby dostać bilet, należy wysłać sms z uzasadnieniem. Dokończcie wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Wyślij sms pod numer 7248. W miejsce „x“ należy wpisać swoje uzasadnienie. Koszt sms-a to 2,46 z VAT. Głosowanie trwa w czwartek w godz. 10-20. Osoby, które otrzymają bilet zostaną o tym powiadomione.
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB