Sobota, 3 grudnia 2022

Aktorskie pojedynki i polski kryminał. Helios zaprasza. Bilety

2014-10-16 11:00:00 (ost. akt: 2014-10-15 18:42:21)

Autor zdjęcia: Helios Olsztyn

Podziel się:

Historia miłosna na podstawie powieści Nicholasa Sparksa i najnowsza odsłona przygód hrabiego Draculi. Przed nami kilka premier kinowych, które są warte uwagi.

Aby dostać jeden bilet do kina na seans 2D, należy wysłać sms z uzasadnieniem w czwartek w godz. 11-20. Dokończcie wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Wyślij sms pod numer 7248. W miejsce „x“ należy wpisać swoje uzasadnienie. Koszt sms-a to 2,46 z VAT. Bilety do wykorzystania od poniedziałku do czwartku.

Brud
Irvin Welsh powtarza, że najbardziej interesują go w życiu te momenty, kiedy wszystko trafia szlag. To kolejny film, który powstał na podstawie książki autora słynnego „Trainspotting”. Detektyw Bruce walczy o awans. Kolegów z pracy ma za „kompletnych idiotów”, więc sprawa wydaje się prosta. Wystarczy dużo alkoholu, narkotyków, seksu i trochę knucia, a marzenie się spełni.
Helios
2 bilety
Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 7248Dla ciebie wszystko
Dawson i Amanda byli kiedyś szaleńczo zakochanymi w sobie nastolatkami. Ich drogi rozeszły się jednak w burzliwych okolicznościach. Po 20 latach dawni kochankowie spotykają się na pogrzebie najlepszego przyjaciela. Amanda ma trójkę dzieci, ale nie jest szczęśliwa. Dawson pokutuje za dawne grzechy żyjąc samotnie i pracując na platformach wiertniczych. Kiedy spotykają się po latach wraca namiętność, ale i dawne konflikty.
Helios
2 bilety
Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 7248
Dracula. Historia Nieznana
W najnowszym filmie o Władzie Palowniku w postać Księcia Ciemności wcieli się Luke Evans. Ten film połączył historię autentycznej postaci historycznej — Vlada Palownika, który walczył z Turkami oraz legendę o wampirze Draculi znaną z powieści Brama Stokera.
Helios
2 bilety
Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 7248Jeziorak
Jowita Budnik jako policjantka z prowincjonalnej komendy, prowadząca trudne dochodzenie. Osadzona w realiach prowincjonalnej Polski opowieść o zbrodni, poszukiwaniu prawdy i sprawiedliwości. Film producenta „Róży” i „Dziewczyny z szafy”.
Helios
2 bilety
Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 7248Pinokio
Nowa, bajecznie kolorowa odsłona bajki o małym pajacyku, któremu gdy kłamał, wydłużał się nos, czeka na wszystkie rodziny w kinach już od piątku. Pamiętacie? Samotny ubogi stolarz imieniem Dżepetto tęsknił za towarzystwem. Wyrzeźbił więc drewnianą lalkę, której dał na imię Pinokio, a ta ożyła i zaczęła płatać figle, psocić i pakować się w tarapaty. Najnowsza ekranizacja popularnej opowieści Carla Collodiego tym razem stworzona przez niemieckich producentów.
Helios
2 bilety
Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino5.x pod numer 7248Sędzia
Role ojca i syna powierzono dwóm słynnym Robertom — Downey'owi Jr. i Duvallowi. Na ekranie walczą ze sobą i o siebie, bo ojciec, który cierpi na Alzheimera, jest głównym podejrzanym w sprawie o morderstwo.
Helios
2 bilety
Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino6.x pod numer 7248
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB