Sobota, 13 lipca 2024

Rodzinność „Naszego Olsztyniaka” doceniona!

2014-10-24 16:07:45 (ost. akt: 2014-10-24 16:16:18)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Podziel się:

Mija prawie rok od kiedy zmieniliśmy format naszej gazety na kwadratowy i w centrum zainteresowań postawiliśmy rodzinę, jej potrzeby i problemy. Nasze działania zostały docenione podczas gali podsumowującej XVI Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny.

Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny to cykl wydarzeń kulturalnych, sportowych, rekreacyjnych, ale również naukowych. W organizację tegorocznych włączył się również „Nasz Olsztyniak”. Podczas festynu rodzinnego, który zorganizowaliśmy w czerwcu, nagrodziliśmy firmy i inicjatywy przyjazne rodzinie, a także wybraliśmy przyjaciół rodziny. To Wy, nasi czytelnicy, zdecydowaliście do kogo takie tytuły powinny trafić. Dlaczego wspominamy o tym dzisiaj? Ponieważ w piątek odbyła się gala podsumowująca XVI Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny, podczas której zostaliśmy docenieni za udział w tej inicjatywie. I dlatego też pragniemy podziękować Wam, bo to nasza wspólna nagroda.

To dzięki Wam, wiemy, czym żyją olsztyńskie rodziny, jakie mają problemy, sukcesy, marzenia. Nadal chcemy je pokazywać, promować i nagradzać. I nadal chcemy wspólnie z Wami spędzać rodzinnie czas podczas festynów i innych wydarzeń. Dlatego już w piątek zadeklarowaliśmy kolejną edycję naszego plebiscytu. Już dzisiaj zachęcamy Was do przesyłania kandydatów, których powinniśmy wyróżnić wśród firm przyjaznych rodzinie, podpowiedzi, jakie inicjatywy należy docenić. Podawajcie nam również nazwiska osób, które można nazwać przyjaciółmi rodziny. Także już dzisiaj możemy Wam obiecać, że podczas XVII Warmińsko-Mazuerskich Dni Rodziny nas nie zabraknie.

A Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny to wielka inicjatywa Urzędu Marszałkowskiego, w której uczestniczą wszystkie gminy i powiaty.
— Z roku na rok przybywa partnerów naszej akcji, jak i wydarzeń. Program jest coraz bogatszy, dzięki czemu rodziny naprawdę znajdują w nim to, co najbardziej je interesuje, od rozrywki, poprzez poradnictwo, po realną pomoc — podsumowała Wiesława Przybysz, dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Olsztynie.
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB