Wtorek, 6 grudnia 2022

Nocny seans z serią „Igrzysk Śmierci” w Heliosie i Multikinie2014-11-20 13:40:47 (ost. akt: 2014-11-20 13:48:51)

Autor zdjęcia: arch. dystrybutora

Podziel się:

Maraton z jedną z najbardziej popularnych serii ostatnich lat, stworzonych na podstawie bestsellerowych powieści Suzanne Collins. Sami możecie zdecydować, w którym kinie chcecie go zobaczyć w piątek, 21 listopada.

„Igrzyska Śmierci” to gwarancja udanego wieczoru w kinie. Do atutów można zaliczyć wciągającą fabułę, świetne efekty specjalne oraz wyrazistych bohaterów. W produkcji wzięła udział plejada gwiazd, m.in. Jennifer Lawrence i Philip Seymour Hoffman. W czasie tego wieczoru obejrzymy „Igrzyska śmierci”, „Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia” oraz premierowo „Igrzyska śmierci: Kosogłos, część 1”. Ta ostatnia produkcja była jedną z najbardziej oczekiwanych premier 2014 roku. To trzecia część popkulturowej sagi, która stała się hitem na całym świecie. W nowej odsłonie „Igrzysk śmierci” Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) trafia do Dystryktu 13. Pod przewodnictwem prezydent Coin (Julianne Moore) i dzięki radom zaufanych przyjaciół, dziewczyna rozpoczyna walkę, żeby uratować Peetę i naród.


Multikino

Start: godz. 22


4 dwuosobowe zaproszenia

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino8.x pod numer 7248Helios

Start: godz. 22.30


2 bilety

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino9.x pod numer 7248
Aby dostać bilet, należy wysłać sms z uzasadnieniem. Dokończcie wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Wyślij sms pod numer 7248. W miejsce „x“ należy wpisać swoje uzasadnienie. Koszt sms-a to 2,46 z VAT. Głosowanie trwa w czwartek w godz. 10-20. Osoby, które otrzymają bilet zostaną o tym powiadomione.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB