Sobota, 3 grudnia 2022

Casting do Miss Warmii i Mazur 2015. Zobacz dziewczyny!

2014-11-25 11:45:19 (ost. akt: 2014-11-25 11:59:02)

Autor zdjęcia: Arch. Miss Warmii i Mazur

Podziel się:

Uroda, wdzięk i seksapil najpiękniejszych dziewcząt z Warmii i Mazur zwabił w sobotę do Olsztyna tłumy gości. Liczyła się przede wszystkim uroda, ale inteligencja, talent i pasje też były ważne. Jury wybrało 12 dorosłych dziewcząt i 10 nastolatek, które zrobiły kolejny krok, by zdobyć koronę najpiękniejszej. Emocji nie brakowało i na pewno jeszcze nie zabraknie.

Pierwszy casting do Regionalnego Konkursu Piękności Miss Warmii i Mazur 2015 już za nami. Kandydatki zaprezentowały się na wybiegu między innymi w sukienkach koktajlowych. Dziewczęta, które zakwalifikowały się do kolejnego etapu będą rywalizowały o wejście do grupy finałowej, która będzie się przygotowywała do przyszłorocznego wielkiego finału konkursu. Finał odbędzie się 23 maja 2015 roku w Galerii Warmińskiej w Olsztynie.

Kandydatki nastoletnie: Ewa Harhaj, Paulina Czyżewska, Vanessa Krucinska, Karolina Lewicka, Sylwia Czaplicka, Wiktoria Cisz, Klaudia Rutka, Faustyna Wasilewska, Pamela Wojtkiewicz, Aleksandra Cieślak.

Kandydatki dorosłe: Ewelina Orzechowska, Magdalena Bieńkowska, Martyna Jasińska, Kamila Grajewska, Adriana Jaros, Wanesa Wilczewska, Paulina Pruszkowska, Aleksandra Ostrowska, Anabelle Madrych, Anna Radziszewska, Karolina Hennig, Sylwia Malinowska.

organizator