Sobota, 3 grudnia 2022

Vincent w „Kinie na obcasach” i noc z Władcą Pierścieni

2014-12-04 11:00:00 (ost. akt: 2014-12-03 12:34:43)
Fanów "Władcy Pierścieni" czeka nie lada gratka

Fanów "Władcy Pierścieni" czeka nie lada gratka

Autor zdjęcia: materiały dystrybutora

Podziel się:

Multikino zaprasza! Mamy podwójne zaproszenia!

Aby dostać jeden bilet do Multikina, należy wysłać sms z uzasadnieniem w czwartek w godz. 11-20. Dokończcie wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Wyślij sms pod numer 73601. W miejsce „x“ należy wpisać swoje uzasadnienie. Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Osoby, które otrzymają bilet zostaną o tym powiadomione.

Kino kobiet
Przed nami kolejna odsłona cyklu „Kino na obcasach”. Już 9 grudnia o godz. 20 w Multikinie film „Mów mi Vincent”. Zabawna historia przyjaźni 12-letniego Oliviera i jego podstarzałego, zgryźliwego sąsiada — Vincenta. W roli tego drugiego Bill Murray, który gra mizantropa i hedonistę, który oprócz kota ma w domu wyłącznie puszkę sardynek i wszechobecny bałagan. Pod warstewką dowcipu znajdziemy też porcję społecznych obserwacji, jak problem opieki zdrowotnej, rozpadu rodziny i przemocy w szkole.
Partnerami „Kina na obcasach” jest Kinder Bueno oraz Lancia Ypsilon, dzięki której każda uczestniczka seansu ma szansę wygrać wyjątkowy samochód Lancia Ypsilon Gold.

2 podwójne zaproszenia
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.multikino1.x pod numer 73601

Noc z Władcą Pierścieni
Na specjalne życzenie widzów ponownie na dużym ekranie „ENEMEF: Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni”. Maraton 12 grudnia o godz. 22, koniec o 9.30 rano.
W ciągu jednej nocy obejrzymy trzy części „Władcy Pierścieni”. Będą to kolejno „Drużyna Pierścienia”, „Dwie Wieże” i „Powrót Króla”. Oczywiście wszystkie produkcje w wersji reżyserskiej.

4 podwójne zaproszenia
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.multikino2.x pod numer 73601

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB