Sobota, 3 grudnia 2022

Filmowy weekend z Mikołajem w Heliosie

2014-12-04 12:23:03 (ost. akt: 2014-12-04 12:25:21)

Autor zdjęcia: Helios Olsztyn

Podziel się:

Mikołaj zaprasza najmłodszych do kina Helios. 6 i 7 grudnia czekają familijne seanse, zabawy i konkursy z nagrodami. Jeśli chcecie dołączyć do grona mikołajkowych pomocników wymyślcie przebranie. Każda kreacja będzie nagrodzona.

Słodkie prezenty i niespodzianki czekają nie tylko na maluchów. Śnieżynki i Krasnale będą miały wyjątkowo dużo pracy, bo czeka ich budowanie Wioski Mikołaja, ale zostaną za nią nagrodzeni. W holu kina o dobry humor małych widzów zadba Mikołaj. W niedzielę, 7 grudnia, specjalne dla miłośników Lego, towarzyszyć mu będzie Twój Robot.

Filmy w prezencie


Potem, jak na prawdziwych kinomanów przystało, dzieci będą oglądać filmy. W czasie Weekendu Mikołajkowego — 6 i 7 grudnia obowiązuje ten sam repertuar. Na początek, o godz. 10 debiutanci mogą przyjść na seans cyklu „Pierwszy raz w kinie”. Na ekranie „Parauszek i Przyjaciele”, przygotowany z myślą o dzieciach w wieku od 2 do 5 lat. Odpowiednio dostosowany poziom dźwięku oraz oświetlenia podczas całego seansu, zachęcają do pierwszej wizyty kinie. Każde dziecko otrzyma bezpłatny bilet. Warunkiem jego odebrania jest obecność jednego z rodziców w czasie seansu.

O godz. 10.30 ulubiony cykl starszaków — „Filmowe Poranki ze Scooby-Doo: Frankenstrachy”. Ta pozycja spodoba się miłośnikom przygód, zagadek i oczywiście paczki Scooby –Doo! Widzów czeka też pokaz tańca uczniów ze Szkoły Tańca i Wdzięku B&W Przemiennieccy. O godz. 11 seans z „Lego: Przygoda”. Emmet jako legendarny wybraniec ma za zadanie wyzwolić Krainę Lego spod władzy dyktatora Lorda Biznesa. Godzinę póżniej — „Siedmiu krasnoludków 3D”. O godz. 12.15 — „My Little Pony: Equestria Grils-Rainbow Rocks”. O godz. 13 „Uwolnić Mikołaja!” — film familijny dla wszystkich spragnionych magii Świąt. W czasie każdego z seansów będą odbywać się konkursy z nagrodami.

Mikołajkowe Kino Kobiet


Kto powiedział, że mamy nie mogą wierzyć w Mikołaja? Mogą, a on specjalnie dla nich przyszykował filmowy prezent. W Mikołajkowym Kinie Kobiet — 8 grudnia o godz. 17.45 seans „Za jakie grzechy, dobry Boże” i moc atrakcji. To znakomita francuska komedia. Cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie konserwatywnych rodziców — by dobrze wyszły za mąż. Problem w tym, że czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i chłopak z serca Czarnej Afryki. Po filmie tradycyjnie atrakcje. Partnerzy już pakują nagrody, szykują atrakcje i zapraszają do wspólnej zabawy. Wśród nagród do zdobycia m.in. atrakcyjne kosmetyki, vouchery do salonu kosmetycznego i wejściówki na tor kartingowy. Będzie można skorzystać z porad brafitterki, zrobić sobie zdjęcie w świątecznej aranżacji, a potem posmakować nieziemskich przekąsek.

Mamy 25 biletów
Aby dostać jeden z nich, należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x, gdzie w miejsce x należy wpisać uzasadnienie, dlaczego chcecie otrzymać bilet do kina. Sms-y wysyłajcie do 15 grudnia pod numer 7248. Koszt jednego sms-a to 2,46 zł z VAT. Osoby, które otrzymają bilet, zostaną o tym powiadomione. Bilety do wykorzystania do końca marca.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB