Wtorek, 6 grudnia 2022

Earl Jacob i Zbóje, Soul Pistols w AnderGrancie!

2014-12-08 10:48:24 (ost. akt: 2014-12-08 10:53:14)

Podziel się:

Autor zdjęcia: Mat. organizatora/ Nowy Andregrant

Earl Jacob to tak naprawdę Jakub Sadowski. Earl Jacob od 2005 roku współtworzy Tisztelet Sound. Od 2009 roku jest członkiem formacji Pablopavo i Ludziki. Od 2010 do 2013 śpiewał w zespole The Bartenders. W międzyczasie miał również niekłamaną przyjemność śmigać w superskładzie Soul Operators. To wszystko czyni Earl Jacoba doświadczonym graczem na polskiej scenie muzycznej. Graczem, który wreszcie postanowił to doświadczenie przekuć w debiut solowy.

Płyta "Warto rozrabiać" to efekt ponad dwuletniej pracy duetu Mothashipp - Earl Jacob. Kiedy panowie spotkali się na pogadankę, bardzo szybko okazało się, że mówią w tym samym języku - po polsku. Olek występując z pozycji Geniusza w sprawny sposób poukładał i skanalizował pomysły Kuby i po kilku tygodniach gotowi byli, żeby wejść do Western Jive i zacząć pracę. Setki godzin w studio dały album, którego stylistykę można określić mianem "vintage na sterydach". Z pomocą fantastycznych muzyków sesyjnych (w tym rozbudowanej sekcji dętej i smyczków!) udało się osiągnąć efekt w postaci płomiennego romansu klasycznych brzmień rocksteady, ska i roots z nowoczesnymi rozwiązaniami studyjnymi.

Zespół Soul Pistols powstał z miłości do najpiękniejszej i najbliższej naszym sercom muzyki jaką jest Ska Rocksteady i Early Reggae. Składamy hołd legendom, ale odkurzamy też stylistycznie odmienne perełki nadając im nowy blask. Wszystko w imię zasady "...but whatever I play. It must be REGGAE!"

miejsce: Nowy AnderGrant
data: 12.12.2014.
Drzwi 18.00
Start koncertu 20.00
bilety: 20zł przedsprzedaż, 25zł w dniu koncertu.

bilety do nabycia:
- Klub Nowy ANDERGRANT (ul. Kołobrzeska 32)
- Pub SARMATA (ul.Skłodowskiej 28)
- Sklep muzyczny „ROCKFAN” (dom handlowy INKA)
- SkateShop „REMEDIUM” (ul.Kollątaja 2)
- Club Antałek DS-3 (ul.Oczapowskiego 9)
oraz online na:
http://www.andergrant.com/bilety

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB