Niedziela, 4 grudnia 2022

Noc przebojów i poranki z innego świata w Multikinie

2015-01-08 11:00:00 (ost. akt: 2015-01-07 11:42:23)

Podziel się:

Łapcie bilety do Multikina!

Aby dostać jeden bilet do Multikina, należy wysłać sms z uzasadnieniem w czwartek w godz. 11-20. Dokończcie wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Wyślij sms pod numer 73601. W miejsce „x“ należy wpisać swoje uzasadnienie. Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Osoby, które otrzymają bilet zostaną o tym powiadomione.


Noc Najlepszych Filmów
Najgłośniejsze produkcje 2014 roku w czasie jednej nocy. Już w piątek, 16 stycznia w Multikinie Enemef: Noc Najlepszych Filmów. Start o godz. 22, koniec o 7.30 w sobotę.
Jeśli chcesz nadrobić zaległości i obejrzeć najlepsze produkcje minionego roku, to teraz masz okazję. Każdy z nich reprezentuje inny gatunek. Każdy jest wyjątkowy, dostarcza zupełnie innych wrażeń. To były jednak obrazy, które w przyszłości mają szansę wejść do kanonu światowego kina. W programie filmowej nocy: wzruszające „Gwiazd naszych wina”, podszyty ironicznym humorem „Grand Budapest Hotel”, spektakularny „Interstellar” i wojenna „Furia”.
Bilety: 24-33 zł
Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.multikino1.x pod numer 73601

Brytyjska sztuka na ekranie
Multikino i British Council zapraszają na pierwszą retransmisję spektaklu z National Theatre. W czwartek, 15 stycznia o godz. 19 przebojowa produkcja z Brodway’u na wielkim ekranie — „Myszy i ludzie”.
To zrealizowana z rozmachem adaptacja powieści Johna Steinbecka. Wzruszająca i zarazem wstrząsająca historia dwóch przyjaciół — najemników, którzy marzą o prowadzeniu własnej farmy. George opiekuje się niepełnosprawnym umysłowo przyjacielem. Ten, nieświadomy swojej siły fizycznej, co chwilę sprowadza na siebie i swojego opiekuna — większe lub mniejsze nieszczęścia. Spektakl z polskimi napisami.
Multikino
1 podwójne zaproszenie na spektakl „Myszy i ludzie”
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.multikino2.x pod numer 73601

Poranek na Agi Bagi
W styczniu i w lutym w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza najmłodszych na Poranki Filmowe z mieszkańcami planety Agi Bagi (godz. 10.30). Z kolei o godz. 12 zobaczymy kultową serię „Pingwinów z Madagaskaru”.
„Agi Bagi” to opowieść o tym, jak można żyć w harmonii z naturą. Dzieci doskonale się bawią śledząc losy mieszkańców planety, która ma dwie strony. Część Agi zamieszkują plemiona Agingów, część Bagi — plemiona Bagingów. To wesoły film dla najmłodszych kinomanów od 2 do 5 lat. Pierwszy w Polsce unikatowy film zrealizowany techniką zaawansowanej animacji dla dzieci.
W soboty i niedziele stycznia i lutego najmłodsi na dużym ekranie obejrzą również przygody Skippera, Kowalskiego, Szeregowego i Rico. Teraz kultową serię „Pingwinów z Madagaskaru” obejrzycie w Multikinie.
Multikino

1 podwójne zaproszenie na „Pingwiny z Madagaskaru”
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.multikino3.x pod numer 73601

1 podwójne zaproszenie na „Agi Bagi”
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.multikino4.x pod numer 73601


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB