Wtorek, 29 listopada 2022

Weź udział w balu, pomożesz chorym dzieciom

2015-01-15 17:47:10 (ost. akt: 2015-01-15 14:06:55)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Podziel się:

Jeśli w rodzinnym kalendarzu zabrakło miejsca na prawdziwy bal, teraz możecie nadrobić zaległości. W piątek, 16 stycznia o godz. 16 odbędzie się charytatywny bal karnawałowy dla dzieci. Miejsce: siedziba Cosinusa przy ulicy Metalowej 6.

W programie mnóstwo zabawy, muzyki, uśmiechu, konkursów z nagrodami. Coś słodkiego ciekawego, tanecznego i inne niespodzianki. Każde dziecko może wymyślić strój karnawałowy, który lubi najbardziej. Może to być przebranie za postać z ulubionej kreskówki lub innego ukochanego bohatera. Nie ma ograniczeń. Przebranie może dotyczyć nie tylko dzieci, ale również rodziców. Nie zapomnijcie, by najmłodsi zabrali ze sobą obuwie na zmianę. Potem czas na karnawałowe tańcowanie. Warto wziąć udział w tym balu, bo biorąc udział w zabawie jednocześnie dołączymy do szczytnej akcji.

Całkowity dochód będzie przeznaczony na spełnienie marzeń dzieci chorych na chorobę Huntingtona.To rzadkie schorzenie genetyczne. Najczęściej atakuje i uszkadza mózg chorego. Choroba postępuje bardzo powoli. Pierwszą przyczyną śmierci pacjentów z pląsawicą Huntingtona jest zachłystowe zapalenie płuc, spowodowane zaburzeniami połykania (w 85 proc. przypadków).
Dochód z balu będzie przekazany samotnej mamie wychowującej trójkę chorujących na Huntingtona. To 11-letnie bliźniaki — Paweł i Paulinka oraz 13-letni Piotruś. Każdy gość jest mile widziany.
Kajot

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB