Niedziela, 21 lipca 2024

Pasje Aury Kobiet, czyli warsztaty dla pań!

2015-01-21 18:17:30 (ost. akt: 2015-02-23 16:02:09) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: sxc.hu

Podziel się:

Uwaga olsztynianki! 31 stycznia Aura Centrum Olsztyna startuje z bezpłatnym cyklem warsztatów dla pań. Na początek porady dotyczące makijażu. Najnowsze triki, trendy i mnóstwo prezentów, a to kobiety lubią najbardziej.

W czasie pierwszego spotkania panie poznają m.in. szkołę makijażu. Zdobędą wiedzę na temat podstawowych zasad make-up’u dziennego, wyjściowego i biznesowego. Zapoznają się z trikami makijażu karnawałowego. Panie będą mogły też skorzystać z konsultacji kosmetycznej.
— Każde warsztaty będą wiedzą w pigułce na konkretny temat. W czasie najbliższych uczestniczki wejdą w świat wizażu i urody — mówi Agata Radlak-Piechowicz, rzecznik prasowy Aura Centrum Olsztyna. — Kolejne spotkanie odbędzie się w kwietniu i będzie poświęcone modzie. Rozpocznie się sezon wiosenny, więc zaprezentujemy, co jest aktualnie modne.

W czerwcu będzie na filmowo. Panie nauczą się, jak ładnie wyglądać przed kamerą czy jak samodzielnie nakręcić film z wakacji. W lipcu spotkanie zostanie poświęcone podróżom z dziećmi.
— Pokażemy, w jaki sposób przygotować się do takiej wyprawy. Udowodnimy, że z małym dzieckiem można zwiedzić cały świat, a ograniczenia są tylko w naszej głowie — przekonuje Radlak-Piechowicz. — W sierpniu wrócimy do tematyki mody.
Olsztynianki spodziewajcie się więcej. Aura ma się stać miejscem olsztynianek, w którym można spotkać się z fajnymi babkami, podzielić się swoją pasją, zrobić coś ciekawego.

— Planujemy lepiej poznać pasje olsztynianek — opowiada Radlak-Piechowicz. — Przygotowując warsztaty szukałam informacji na ich temat. Szybko okazało się, że nie ma na ten temat żadnych badań, a jestem przekonana, że w Olsztynie i okolicy jest mnóstwo pań, które mają ciekawe pasje. Ciekawi nas — jakie one są i jeśli nie mogą ich realizować, to z jakiego powodu? W czasie warsztatów chętne osoby będą mogły podzielić się z nami tą wiedzą. Dowiemy się też, czego panie potrzebują,bo chcemy stworzyć takie miejsce, w którym będą mogły się realizować.

Zgłoś się już dziś
Uwaga! Chcesz zostać mistrzynią makijażu? W warsztatach w Aurze może uczestniczyć wyłącznie 15 pań. By znaleźć się wśród uczestniczek trzeba wziąć udział w konkursie. Zwyciężczyniami będą panie, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie „Jaki rodzaj makijażu jest Ci najbliższy i dlaczego?”. Odpowiedzi wysyłajcie na aurakobiet.pl do 28 stycznia. Organizatorzy skontaktują się ze zwyciężczyniami i poinformują o miejscu spotkania. W trakcie każdego spotkania panie otrzymają upominki, bony zakupowe, kosmetyki i bilety do kina Helios. Na stronie aurakobiet.pl szukajcie też zapowiedzi kolejnych wydarzeń.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB