Wtorek, 5 grudnia 2023

Superbohaterki i Warszawa nocą, czyli czas na kino

2015-02-05 11:00:00 (ost. akt: 2015-02-04 10:48:58)

Autor zdjęcia: Helios Olsztyn

Podziel się:

Macie ochotę spędzić czas w kinie? Mamy bilety!

Barbie: Superksiężniczki
Od 6 lutego w kinach seans dla wszystkich dziewczynek, czyli kolejne przygody bohaterek „Barbie: Superksiężniczki”.
Barbie to ikona współczesnej popkultury. Kinowa wersja jej przygód to pełna uroku animacja dla najmłodszych widzów. Współczesna księżniczka Kara odkrywa w sobie niezwykłą moc. Dzięki niej może przemienić się w SuperIskrę i staje do walki ze złem. Zazdrosna kuzynka też chce być superbohaterką. Zamienia się w Mocną Iskrę, rywalkę Kary. Na szczęście szybko dojdą do wniosku, że ważniejsza od władzy jest przyjaźń.

Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 73601


Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 73601

Poranki ze SpongeBobem
W każdą sobotę i niedzielę lutego w Multikinie najmłodsi będą mogli obejrzeć swoich ulubionych bohaterów na dużym ekranie. Zawsze o godz. 12 szukajcie produkcji, w których główną rolę zagrał SpongeBob Kanciastoporty. W porankach mogą wziąć udział dzieci, które skończyły pięć lat.

Multikino
1 podwójne zaproszenie na Poranki dla dzieci o godz. 12 „SpongeBob”
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 73601

Wyspa skarbów
British Council i Multikino zapraszają na retransmisję wyjątkowego spektaklu „Wyspa skarbów”. To seans cyklu „Scena brytyjska na dużym ekranie”. Obraz dla całych rodzin już 24 lutego o godz. 19 w Multikinie.
Ruszajcie na spotkanie z szajką morskich łupieżców. Najlepiej wybrać się na seans całą rodziną. Ten wieczór będziecie dobrze wspominać.
Bilety od 26 zł do 35 zł

Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 73601

Jupiter: Intronizacja
To najnowsza produkcja twórców „Matrixa” i „V jak Vendetta”. Sięgają po wspaniałe efekty specjalne i oryginalną historię. Międzygalaktyczna wojna będzie olśniewać dzięki efektom, nad którymi pracowali najlepsi graficy na świecie. Główna bohaterka filmu — Jupiter Jones jest tylko z pozoru zwyczajną dziewczyną niezadowoloną ze swojej pracy. Nie wie, że urodziła się, by zmienić losy królestwa z innej części kosmosu.

Multikino
1 podwójne zaproszenie na seans
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino5.x pod numer 73601


Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino6.x pod numer 73601

To właśnie seks
Przebojowa komedia o seksualnych fantazjach. „To właśnie seks” do obejrzenia w babskim gronie 10 lutego o godz. 20 podczas kolejnego seansu z cyklem „Kino na obcasach” w Multiknie.
Ta komedia to błyskotliwa i zabawna opowieść o niezwykłych łóżkowych perypetiach. To antidotum na nasze uczuciowe i łóżkowe dylematy. Panie po obejrzeniu filmu czeka słodki poczęstunek i konkurs z Kinder Bueno.

Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino7.x pod numer 73601

Warsaw by Night
Bohaterkami są cztery kobiety, które mają własne zdanie na temat miłości i związków z mężczyznami. Iga (Iza Kuna), mężatka, która żyje w udanym związku z artystą (Leszek Lichota), wciąż głodna jest intensywnych doznań. Poszukiwania doprowadzają ją do spotkania m.in. z współczesną femme fatale i kobietą, która właśnie doświadczyła zdrady. W filmie zagrali również m.in. Agata Kulesza i Jan Wieczorkowski.

Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino8.x pod numer 73601

Polskie gówno
Tymon Tymański zapowiada: „ten film będzie prowokować, jątrzyć i bezlitośnie drwić”. To portret polskich nieudaczników i skarlałego świata show-biznesu. Film zrobił furorę na festiwalu filmowym w Gdyni. W obrazie znalazły się historie m.in. Tymona i Roberta Brylewskiego. Muzycy pytają m.in. jakie zmiany na rynku przyniosła transformacja systemowa. Taka rock’n’rollowa jazda bez trzymanki.

Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino9.x pod numer 73601

Dzień z życia blondynki
Bohaterka — Meghan Miles (Elizabeth Banks) pracuje w lokalnej telewizji. W pewnej chwili opuszcza ją szczęście. Rzuca ją narzeczony, traci szansę na awans. Chce zostać prezenterką wiadomości, jednak na 8 godzin przed rozmową o pracę budzi się na przedmieściach Los Angeles bez telefonu, auta, pieniędzy i dokumentów.

Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino10.x pod numer 73601

Aby dostać jeden bilet do kina Helios lub Multikina, należy wysłać sms z uzasadnieniem w czwartek w godz. 11-20. Dokończcie wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Wyślij sms pod numer 73601. W miejsce „x“ należy wpisać swoje uzasadnienie. Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Osoby, które otrzymają bilet zostaną o tym powiadomione. Bilety bez daty do wykorzystania od poniedziałku do czwartku.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB