Sobota, 25 września 2021

Bracia Figo Fagot, B.O.K, Organek. Łapcie bilety na koncerty do Andera!

2015-02-05 10:00:00 (ost. akt: 2015-02-06 09:55:19)

Autor zdjęcia: Archiwum artystów

Podziel się:

Garażowe brzmienia w stylu vintage czy fenomenalni przedstawiciele hip-hopu? To będzie tydzień pełen bardzo energetycznych brzmień, a jego zwieńczeniem będzie koncert ekipy Organka.

Aby dostać bilet, należy wysłać sms z uzasadnieniem. Dokończcie wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Wyślij sms pod numer 7248. W miejsce „x“ należy wpisać swoje uzasadnienie. Koszt sms-a to 2,46 z VAT. Głosowanie trwa w piątek, 6.02 do godz. 14. Osoby, które otrzymają bilet zostaną o tym powiadomione.

Fenomenalni i odważni Figo Fagot
Bracia Figo Fagot niektórych śmieszą, innych zadziwiają. Jedno jest pewne — ich fenomen przyciąga na koncerty całą rzeszę fanów odważnych przedsięwzięć. W tym szaleństwie jest metoda. Co by nie mówić, dosadnie, może czasem używając dość szokujących metod, opisują naszą szarą rzeczywistość. Współtwórcą ekipy jest Bartosz Walaszek, człowiek, który wymyślił m.in. postać kapitana Bomby. Od początku ich kariery, czyli występu na IV Festiwalu Twórczości Żenującej Zacieralia, zmieniło się sporo. W czasie koncertu zabrzmią z pewnością utwory z ich ostatniej płyty, czyli „Discochłosty”. Jako support ekipy zagra SteelFire. To podobno prawdziwe rock’n’rollowe tornado. W ich utworach brzmi hard rock, heavy metal stylizowany na imprezowe lata 80.

Bracia Figo Fagot w piątek, 6 lutego o godz. 20. Bilety: 35 zł/ 45 zł
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.bilety2.x pod numer 7248

Labirynt Babel polskich raperów
Potrafią zadziwić solówką wykonaną na skrzypcach, a potem zaserwować mocny rap. W sobotę, 7 lutego o godz. 20 artyści B.O.K i trasa „Labirynt Babel Tour”.
Na scenie obok Bisza, rapera reprezentującego Bydgoszcz wystąpi pełen instrumentalny skład ekipy. Dziś B.O.K to jedyna grupa na scenie hip-hopowej, która na stałe pracuje i koncertuje w tak szerokim instrumentalnym składzie. W trakcie muzycznego show przedstawią specjalnie przygotowany repertuar. W programie utwory z ostatniej płyty „Labirynt Babel”. Będą też najciekawsze numery z poprzednich, m.in. z „Wilka Chodnikowego” czy „W stronę Zmiany”.

B.O.K w sobotę, 7 lutego o godz. 20. Bilety: 29 zł/35 zł
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.bilety3.x pod numer 7248

Rewelacyjny i bezkompromisowy Organek
Tomasz Organek to rewelacja polskiej sceny muzycznej. Organek to klasyczne w brzmieniu, nowatorskie w formie vintage rockowe power trio z organami Vox’a. W niedzielę, 8 lutego zagrają w Nowym Andergrancie. Start o godz. 20.
Tomasz Organek solową płytę wydał w 2014 roku, a brzmi jakby riffy wymyślał 40 lat temu. Jest artystą bezkompromisowym, który serwuje nam niepowtarzalne dźwięki. Utwory to solidna dawka garażowego grania w stylu vintage. Jego twórczość porównuje się do solowych dokonań Jacka White’a, Queens Of The Stone Age, Foo Fighters. Do świetnej muzyki wpasowują się błyskotliwe, opisujące teraźniejszość teksty, w których dużo odniesień historycznych. To rockowa energia, której dawno nie było na polskiej scenie muzycznej. Pierwszy sukces artysta odniósł grając w Sofie. Teraz zachwyca publikę autorskimi kompozycjami z płyty „Głupi”. Niekiedy muzycznie balansuje na granicy pastiszu, ale zawsze są to muzyczne perełki. Bigbeatowe melodie i niepokojące tło dźwięków muzyki inspirowanej twórczości The Doors.

Organek w niedzielę, 8 lutego o godz. 20. Bilety: 25 zł/35 zł
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.bilety4.x pod numer 7248


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB