Wtorek, 6 grudnia 2022

Medycyna naturalna w Uranii. Mamy zaproszenia

2015-02-09 10:00:00 (ost. akt: 2015-02-06 13:51:45)

Podziel się:

Targi medycyny naturalnej oraz giełda minerałów w Uranii

Targi medycyny naturalnej oraz giełda minerałów w Uranii

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

14 i 15 lutego od godz. 10 do 18 w hali sportowej OSiR przy ul. Głowackiego 27 odbędą się Targi Medycyny Naturalnej oraz Giełda Minerałów i Wyrobów Jubilerskich. Zadbajcie o zdrowie i piękno w naturalny sposób.

Kamienie szlachetne pięknie prezentują się jako element biżuterii. Specjaliści od medycyny naturalnej przypisują im właściwości lecznicze. Howlit na przykład to kamień przynoszący szczęście i powodzenie. Inspiruje artystyczne przedsięwzięcia oraz stymuluje wyobraźnię. Jest kamieniem pamięci, wiedzy i rozwoju. Szukacie więcej inspiracji? Zajrzyjcie na stoiska wystawców. W czasie dwóch dni będzie można skorzystać z porad irydologów, radiestetów, kręgarzy czy bioenergoterapeutów. Chętni będą mieli okazję nabyć zioła, leki wzmacniające organizm oraz kosmetyki ziołowe. Zainteresowani znajdą książki z dziedziny medycyny niekonwencjonalnej, parapsychologii, urządzenia do masażu, olejki, kadzidełka. Medycyna naturalna to styl życia, w którym żyjemy zgodnie z naturą. W czasie tych targów traficie w ręce profesjonalistów, którzy zaproponują wam najbardziej właściwe dla was naturalne leki i kosmetyki.
Kajot

50 zaproszeń
Aby zdobyć zaproszenie należy wysłać do nas maila na adres: poczta@naszolsztyniak.pl. W tytule maila napiszcie Targi Medycyny, a w treści podajcie swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB