Niedziela, 4 grudnia 2022

Spójrz w twarz Grey’owi w Heliosie

2015-02-12 11:00:00 (ost. akt: 2015-02-12 09:09:15)

Autor zdjęcia:

Podziel się:

Łapcie bilety do kina Helios!

Aby dostać jeden bilet na seans 2D do kina Helios, należy wysłać sms z uzasadnieniem w czwartek w godz. 11-20. Dokończcie wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Wyślij sms pod numer 73601. W miejsce „x“ należy wpisać swoje uzasadnienie. Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Osoby, które otrzymają bilet zostaną o tym powiadomione. Bilety do wykorzystania od poniedziałku do czwartku.

Baranek Shaun
Niepokorny, skory do pakowania się w kłopoty Shaun wybiera się do wielkiego miasta. Nieprzemyślana wyprawa do metropolii w towarzystwie przyjaciół z farmy będzie obfitować w różnego rodzaju przygody i niebezpieczeństwa.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 73601

50 twarzy Grey’a
To ma być najbardziej elektryzująca premiera tego roku. Film jest ekranizacją głośnej powieści E.L. James, która rozeszła się na całym świecie w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy. Obraz był skrupulatnie przygotowany, a można się w nim spodziewać nie tylko zmysłowych, ale również odważnych scen znanych z książek.

Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 73601


Kingsman: Tajne służby
Wyrafinowana grupa agentów walczy z przestępcami. Kingsmeni są grupą dżentelmenów potajemnie walczących ze zbrodnią. Są wyposażeni w nowoczesne gadżety, których pozazdrościłby im James Bond.

Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 73601

Tajemnice lasu
W tym filmie spotykają się wszyscy bohaterowie baśni dla dzieci — Kopciuszek, Czerwony Kapturek, Zły Wilk, Roszpunka, Jaś. To również ekranizacja popularnego w latach 80. musicalu, który wystawiano na Broadway’u. W filmowej historii piekarz i jego żona zgadzają się spełnić cztery życzenia wiedźmy, by w ich życiu pojawiło się dziecko.

Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 73601

Maraton Walentynkowy
Zakochani mogą świętować w kinie. W piątek, 13 lutego o godz. 23 w Heliosie Maraton Walentynkowy w czasie którego będzie romantycznie, ale też zabawnie. W programie: „Dzień z życia blondynki” i „Bezwstydny Mortdecai”, a następnie romantyczne i wzruszające „Love, Rosie” i „Mapy gwiazd”.

Helios
4 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino10.x pod numer 73601Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB