środa, 4 października 2023

Miss Warmii i Mazur 2015. One mają szansę na koronę!

2015-02-16 08:40:07 (ost. akt: 2015-02-16 11:03:12)

Autor zdjęcia: Krzysztof Szydłowki/www.krzysztofszydlowski.pl

Podziel się:

Za nami II casting do Regionalnego Konkursu Piękności Miss Warmii i Mazur 2015. Oto 15 dziewczyn, które zostały zakwalifikowane do kolejnego etapu konkursu.

Kandydatki walczyły o miejsca w dwóch kategoriach: nastolatek i dorosłych. Pierwszym etapem castingu były rozmowy z komisją. Dziewczęta opowiadały o swoich pasjach, zainteresowaniach, wykształceniu i planach zawodowych. Każda z kandydatek miała zaledwie kilka minut, aby oczarować jury nie tylko urodą i wdziękiem, ale również inteligencją i osobowością. Po krótkich rozmowach wszystkie kandydatki dwukrotnie prezentowały się przed jury. Najpierw wyszły na wybieg w kostiumach kąpielowych, a po kilkunastu minutach pojawiły się we własnych strojach.


Kandydatki, które zakwalifikowały się do kolejnego etapu:
Miss Warmii i Mazur 2015: Adriana Hołowienko, Angelika Kijewska, Katarzyna Bułak, Marlena Mazurek, , Lidia Miśkiewicz, Sara Wiewióra, , Maria Kilanowska, Barbara Wyszomierska, Agnieszka Kreja, Beata Mielnik, Karolina Wasilewska, Marzena Płonka.

Miss Nastolatek Warmii i Mazur 2015: Ada Sosnowska, Maja Płatek, Daria Dziakiewicz.

Jubileuszowa 25. Wielka Gala Konkursu odbędzie się 23 maja w Galerii Warmińskiej w Olsztynie. Będzie to wyjątkowe święto z okazji 25-lecia Regionalnego Konkursu Piękności Miss Warmii i Mazur i Miss Nastolatek Warmii i Mazur. Finalistki będą walczyły o koronę i tytuł najpiękniejszej mieszkanki Warmii i Mazur oraz o wspaniałe nagrody. Nagrodą główną będzie możliwość reprezentowania regionu na półfinale oraz finale Miss Polski 2015.