Wtorek, 6 grudnia 2022

Tydzień dla rodziny! Sprawdź, co się dzieje!

2015-02-16 11:27:23 (ost. akt: 2015-02-16 11:29:39)

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

Podziel się:

Zabrakło Wam pomysłów na to, jak spędzić czas z dzieckiem? Podajemy kilka gotowych rozwiązań.

poniedziałek, 16 lutego
To od rodziców zależy, czy nasze pociechy w przyszłości będą słuchać muzyki klasycznej. Wybierzcie się na koncert olsztyńskich artystów o godz. 18 do kamienicy Naujacka MOK. Romantyczne utwory na skrzypce i fortepian wykona Zofia Antes i Artur Milian. W programie kompozycje m.in. Henryka Wieniawskiego, Fryderyka Chopina, Jonathana Brahmsa i Roberta Schumanna. Koncert poprowadzi Leszek Szarzyński. Wstęp wolny.

wtorek, 17 lutego
Każdy może się sprawdzić w drugim Planetarnym „Teście wiedzy z języka polskiego” w Planecie 11. Konkurs składa się z dwóch etapów — eliminacje odbędą się w we wtorek, 17 lutego o godz. 17, a finał o tej samej porze dwa dni później. Mile widziane całe rodziny, które chcą sprawdzić swoją wiedzę. Nagroda główna: czytnik e-booków.

środa, 18 lutego
Olsztyńska młodzież ma talent. Największe muzyczne odkrycia i sporo dobrej muzyki będzie można usłyszeć w czasie Międzyszkolnego Festiwalu „Polska Ofensywa Muzyczna”. Organizatorami są Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych. Start o godz. 11. Wstęp wolny.

czwartek, 19 lutego
O godz. 16.30 w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej nr 13 przy ul. Sikiryckiego 9 zajęcia dla najmłodszych ciekawych świata. Tematem będzie kolej w Olsztynie i przyjazd do miasta pierwszych kolejarzy. W programie ciekawe opowieści, czytanie książek, zajęcia plastyczne i zabawy, w czasie których dzieci poznają historię miasta.

piątek, 20 lutego
Jeśli jesteście fanami siatkówki, wybierzcie się na mecz Indykpol AZS Olsztyn kontra AZS Częstochowa. Start: godz. 18 w Uranii. Bilety: 20 zł/10 zł.

sobota, 21 lutego
Multicentrum zaprasza na interaktywne zajęcia „Familijnej soboty”. Zawsze w godz. 10-14.30. W programie m.in. zajęcia komputerowe i z robotyki.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB