środa, 7 grudnia 2022

Kociaki z wizytą u weterynarza

2015-02-25 09:15:18 (ost. akt: 2015-02-25 10:43:01)

Podziel się:

Zuza, Felek oraz Aisha to kociaki, które znalazły się w zwycięskiej trójce naszego plebiscytu "Superkot". We wtorek wraz z właścicielami przybyli do Gabinetu Weterynaryjnego DOMIVET. Tu weterynarz Małgorzata Wiśniewska sprawdziła ich stan zdrowia.

Było obcinanie pazurków, sprawdzenie stanu zdrowia zwierzaków i porady weterynaryjne. We wtorek kociaki - nasi laureaci i ich właściciele odwiedzili Gabinet Weterynaryjny DOMIVET. Tego dnia zwycięzcy naszego plebiscytu odebrali nagrody. Superkotem 2015 została Zuza. Na drugim uplasował się Felek, a trzecie miejsce przypadło Aishy.

A każdy kociak jest inny. Zuza to młoda kotka, która została przygarnięta przez swoich właścicieli, gdy miała 6 tygodni. To mała psotnica. Uwielbia skakać po drzewach. Wszystkiego jest ciekawa. Felek to kociak, który chodzi swoimi drogami. Lekko zaspany. W ubiegłorocznej naszej zabawie został laureatem ex aequo z kotką Martą. Aisha jest najstarsza z tej trójki. Ma 9 lat. Uwielbia swoich właścicieli. Z dystansem podchodziła do obcych, ale po jakimś czasie zwiedziła gabinet pani weterynarz. Wszystkie kociaki okazały się zdrowe. Nic dziwnego. Ich właściciele dbają o nie całym sercem.

Sponsorem nagród w naszym konkursie był Gabinet Weterynaryjny DOMIVET przy ul. Kanta 14 z Olsztyna.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB