Wtorek, 6 grudnia 2022

Na ekranie w Heliosie i Multikinie. Mamy bilety!

2015-03-15 09:00:00 (ost. akt: 2015-03-13 15:42:20)

Autor zdjęcia:

Podziel się:

Aby dostać jeden bilet do kina Helios lub Multikina, należy wysłać sms z uzasadnieniem od niedzieli od godz. 9 do poniedziałku do godz. 20. Dokończcie wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Wyślij sms pod numer 73601. W miejsce „x“ należy wpisać swoje uzasadnienie. Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Osoby, które otrzymają bilet zostaną o tym powiadomione. Bilety do kina Helios do wykorzystania do czwartku.

Drake's Homecoming: The lost footage
W Multikinie już 19 marca o godz. 20 zobaczymy filmową opowieść o najbardziej popularnym raperze młodego pokolenia. Zobaczcie „Drake's Homecoming: The lost footage” i poznaj tajemnicę jego sukcesu.
Na dużym ekranie historia chłopaka z Toronto, który podbił świat. Drake jest właścicielem wielokrotnej platyny, zdobywcą nagrody Grammy, pierwsze kroki stawiał w popularnym serialu „Degrassi: Nowe pokolenie”.
Multikino
3 podwójne zaproszenia
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 73601

ENEMEF: Noc Ekranizacji
Noc Ekranizacji powieści, które zajęły czołowe miejsca na liście światowych bestsellerów, czeka nas 20 marca w Multikinie. Start o godz. 22.
Premierowo zobaczymy „Zbuntowaną”, czyli drugą część „Niezgodnej”, którą również zobaczymy tej nocy w kinie. Główną bohaterką jest nastoletnia Tris Prior ( w tej roli Shailene Woodley), której przyszło dorastać w społeczeństwie podzielonym na pięć frakcji. Dziewczyna nie pasuje do żadnej, więc grozi jej niebezpieczeństwo. Następnie wstrząsający „Intruz” i pełen wzruszeń „Zostań, jeśli kochasz”.
Multikino
3 podwójne zaproszenia
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 73601

Poranki dla najmłodszych
W każdą sobotę i niedzielę marca w Multikinie najmłodszych czekają seanse z ulubionymi postaciami z bajek. O godz. 12 najmłodsi zobaczą na dużym ekranie przygody SpongeBoba i Wojowniczych Żółwi Ninja.
To seanse dla dzieci powyżej 5 lat. Wcześniej, o godz. 10.30 dzieci powyżej 2 roku życia spotkają się z Dorą i Psim Patrolem.
Multikino
1 podwójne zaproszenie na godz. 10.30
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 73601
1 podwójne zaproszenie na godz. 12
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 73601

Chappie
Ten robot podbił serca amerykańskiej publiczności i na pewno spodoba się także polskim widzom. Chappie to sympatyczny i wrażliwy, czujący i myślący robot, który jednak swoją inteligencją przeraża ludzi. Ma zostać zniszczony, ale tylko on może uratować planetę. Robotowi głosu użyczył Sharlto Copley. W obrazie występują również m.in. Hugh Jackman, Dev Patel i Sigourney Weaver. Jak na fantastykę przystało.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino5.x pod numer 73601

Coś za mną chodzi
Główną rolę w horrorze powierzono Maice Monroe, największemu odkryciu aktorskiemu ostatnich lat. Tym razem wciela się w rolę 19-letniej Jay, która walczy z tajemniczą siłą, która będzie ją prześladować. Ta siła zawładnie wszystkimi waszymi koszmarami — zapowiadają krytycy. Kto się nie boi, ten do kina.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino6.x pod numer 73601

Kopciuszek
Pełnometrażowy film w którym ożywają obrazy z mistrzowskiej animacji Disney'a z 1950 roku. Tym razem to aktorska wersja popularnej baśni o dziewczynce, która trafia pod opiekę złej macochy. Jej los odmieni zaklęcie wróżki. W tytułowej roli, znana z „Dowtown Abbey” — Lily James. Złą macochę gra Cate Blanchett. Warto przeżyć chwile wzruszeń, bez względu czy ma się lat 5 czy 75.
Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino7.x pod numer 73601
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino8.x pod numer 73601

Źródło nadziei
W bitwie pod Gallipoli, największej operacji desantowej I wojny światowej, zginęło ponad 100 tys. żołnierzy. W filmie, będącym jednocześnie debiutem reżyserskim Russella Crowe'a, ojciec rusza na poszukiwania ciał swoich synów. W tej roli oczywiście Crowe. Spełnia tym samym obietnicę daną swojej zmarłej żonie.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino9.x pod numer 73601


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB