Wtorek, 6 grudnia 2022

Przygoda z macierzyństwem. Warsztaty dla kobiet w ciąży

2015-03-23 20:03:09 (ost. akt: 2015-03-23 20:07:34)

Autor zdjęcia: Arch. Familie.pl

Podziel się:

Już 18-ego kwietnia odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Przygoda z macierzyństwem”. To warsztaty dedykowane dla kobiet w ciąży – serdecznie zapraszamy!

Na kwietniowym spotkaniu nie zabraknie prelekcji wielu specjalistów z różnych dziedzin związanych z macierzyństwem. Pani położna Iwona Kaczyńska, posiadająca wieloletnie doświadczenie w położnictwie. Co warto podkreślić jest również doulą. Nasz ekspert odpowie na wszelkie pytania dotyczące przebiegu ciąży oraz samego porodu.

Specjalnie dla naszych przyszłych mam Pani Maja Piotrowska-Mazur pokaże nam jak wiązać chusty, czyli odkryjemy wszystkie tajemnice dotyczące chustonoszenia.

Nie zabraknie eksperta z Polskiego Banku Komórek Macierzystych, który opowie nam jak świadomie inwestować w przyszłość swojego dziecka. Odpowiemy sobie na pytania: Czym są komórki macierzyste? Czy warto je pobierać i w jaki sposób? Jaką zabieg daje gwarancję zdrowia dla całej rodziny? Pani Ekspert chętnie także porozmawia z Wami na wszystkie nurtujące Was tematy związane z pobieraniem i zabezpieczaniem komórek macierzystych. Będziecie również mogli podchodzić do specjalnie przygotowanego stoiska i tam uzyskać poradę indywidualną.

Dobry biustonosz to podstawa damskiej garderoby. Wydaje się, że skoro nie widać go pod ubraniem, to nie jest aż tak ważny. Nic bardziej mylnego, żadna nawet najmodniejsza bluzka nie będzie dobrze wyglądać, gdy pod nią będzie niewłaściwy biustonosz, np. o zbyt małej miseczce, tworzącej na piersiach "bułeczki", albo za luźny w obwodzie. Brafiterka z salonu Koemi, sprawi, że biust każdej z Pań prezentuje się świetnie, a mama korzystająca z ich usług czuje się wyjątkowo i kobieco.
Dla urozmaicenia wspólnie spędzonego czasu proponujemy konkursy w których do wygrania będą wspaniałe nagrody.

18 kwietnia, godz. 12
Kamienica Naujacka MOK, ul. Dąbrowszczaków 3


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB