Sobota, 20 kwietnia 2024

Przeżyj „Przygodę z macierzyństwem”

2015-04-14 10:05:06 (ost. akt: 2015-04-14 10:11:05)

Podziel się:

Autor zdjęcia: sxc.hu

Chcesz poznać mamy, które też są w ciąży i nie mogą doczekać się porodu? A może już jesteś mamą, albo dopiero planujesz nią być? Portal Familie.pl zaprasza 18 kwietnia o godz. 12 do kamienicy Naujacka MOK na spotkanie dla kobiet. „Przygoda z macierzyństwem”.

Zaplanujcie sobie czas i koniecznie zaplanujcie udział w tym wydarzeniu. Tutaj spotkacie ekspertów, którzy rozwieją wasze wątpliwości i odpowiedzą na każde pytanie. 18 kwietnia czeka na was m.in. Joanna Wychudzka z Polskiego Banku Komórek Macierzystych, która opowie o komórkach macierzystych i metody ich pobierania. Z kolei położna Iwona Kaczyńska rozwieje wątpliwości związane z porodem oraz podstawową pielęgnacją niemowlęcia. Położna będzie także odpowiadać na indywidualne pytania kobiet. Podczas warsztatów będzie można także porozmawiać z Mają Piotrowską–Mazur, ekspertem od chustonoszenia i rodzicielstwa bliskości. To nie tylko rozmowy z ekspertami. Portal Familie.pl zawsze zapewnia moc atrakcji i niespodzianki. Jak zwykle czekać na Was będą także familijne wyprawki. Wstęp wolny.

„Przygodę z macierzyństwem” Familie.pl — kamienica Naujacka MOK, 18 kwietnia, godz. 12.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB