Sobota, 20 kwietnia 2024

Na ekranie. Łapcie bilety do kina!

2015-05-14 11:00:00 (ost. akt: 2015-05-14 10:28:54)

Podziel się:

Kto chętny na bilety do kina Helios i do Multikina?

Apartament
Takiego Jana Pawła II wcześniej nie znaliście. W produkcji znalazły się unikalne materiały, które pokazująprywatne życie papieża. Nigdy wcześniej nie były pokazywane szerszej publiczności. Po nieznane kadry i ujęcia sięgnęli twórcy głośnego „Świadectwa”. Narratorem opowieści został Piotr Kraśko, który rozmawia z przyjaciółmi i współpracownikami papieża Polaka.

Helios
2 bilety
Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 73601


Gorący pościg
Reese Witherspoon po raz kolejny udowadnia, że w rolach komediowych czuje się jak ryba w wodzie. Tym razem wciela się w rolę agentki Cooper, oddelegowanej do eskortowania wdowy po dilerze narkotykowym. Nowicjuszka w mundurze i latynoska seksbomba będą musiały stanąć do walki z bezwzględną mafią i skorumpowanymi gliniarzami.

Helios
2 bilety
Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 73601

Pitch Perfect 2
W sequelu obejrzymy dalsze losy studentek z chóru Barden Bellas. Tym razem wezmą udział w konkursie, w którego historii jeszcze nigdy nie wygrał żaden amerykański zespół. Reżyserką filmu została Elizabeth Banks, gwiazda pierwszej części.

Helios
2 bilety
Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 73601

Wiek Adaline
Główna bohaterka jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. Nieśmiertelność staje się jej przekleństwem. Jest świadkiem historii, ale i śmierci przyjaciół. Dziewczyna musi też ukrywać się przed władzami, które chcą ją poddać eksperymentom. Adaline w imię miłości będzie chciała wyrzec się nieśmiertelności.

Helios
2 bilety
Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 73601

Seans z „Kulturą Dostępną”
W olsztyńskim Heliosie ruszył nowy projekt „Kultura Dostępna”. W każdy czwartek o godz. 18 bilety na wybrane polskie filmy kosztują tylko 10 zł. W ten czwartek będzie to „Obietnica” w reżyserii Anny Kazejak, czyli obraz przedstawiający dylematy współczesnych nastolatków. A już 21 maja „Obywatel” Jerzego Stuhra. Film, który powinien zobaczyć każdy.

Helios
2 bilety
Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino5.x pod numer 73601

ENEMEF: MAD MAX
Wybierzcie się w podróż do postapokaliptycznego świata, w którym największym bohaterem jest Mad Max — nieustraszony mściciel, który staje do walki ze złem. Widowiskowe pościgi, szaleńcze tempo akcji i niesamowite efekty specjalne. Tu możecie liczyć na naprawdę wielkie emocje. W repertuarze tej nocy: „Mad Max”, „Mad Max 2: Wojownik szos” i premierowo „Mad Max: Na drodze gniewu”. Start o godz. 22 już 22 maja.

Multikino
2 podwójne zaproszenia
Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino6.x pod numer 73601

Cobain: Montage of Heck
Na specjalne życzenie widzów w Multikinie po raz kolejny zobaczymy najbardziej intymny dokument rockowy w historii. To nieznane zdjęcia, rozmowy i opowieści z życia Kurta Cobaina. W obrazie Bretta Morgena zobaczymy zupełnie inną twarz ikony rocka. W produkcji znalazły się m.in. zdjęcia z prywatnego archiwum gwiazdy oraz domowe nagrania wideo.

Multikino
2 podwójne zaproszenia
Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino7.x pod numer 73601

Aby dostać bilet do kina, należy wysłać w czwartek w godz. 11-20 pod numer 73601 sms z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce "x". Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Bilety do kina Helios do wykorzystania od poniedziałku do czwartku.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB