Czwartek, 7 grudnia 2023

Tego dnia mamy biorą wolne!

2015-05-21 10:08:45 (ost. akt: 2015-05-21 10:10:00)

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

Podziel się:

Drogie Panie, mamy dla was świetny pomysł na sobotni relaks. Zapraszamy 23 maja punktualnie w południe do kina Helios. Naprawdę warto!

Portal Familie.pl i my chcemy was zachęcić, byście chwilę odpoczęły od codziennych obowiązków i dobrze się bawiły w sobotnie po południe. Okazją do tego będzie spotkanie „Czas mamy”, które w Olsztynie odbędzie się już po raz czwarty.

W babskim gronie

- Wiemy, że czas mamy jest cenny, dlatego porozpieszczamy was jak tylko się da. Zasługujecie na relaks i chwilę tylko dla siebie – mówi Katarzyna Parzuchowska, redaktor naczelna Familie.pl. - Na panie czekają kobiece stoiska, także kosmetyczne. Nie zabraknie konkursów i wiele, wiele innych atrakcji.
Jedną z nich będzie wspólne oglądanie filmu. Tym razem na dużym ekranie zobaczycie „Drugi Hotel Marigold”.
- To bardzo wciągająca, magiczna i kobieca opowieść. Jestem przekonana, że film spodoba się naszym uczestniczkom, na które już z niecierpliwością czekamy - dodaje redaktor naczelna Familie.pl.

Grosz na dzieci

Spotkanie „Czas mamy” ma też charakter charytatywny. Familie.pl razem z Fundacją Przyszłość dla Dzieci tego dnia zbierać będzie pieniądze do puszek na pomoc małym podopiecznym fundacji. Z zebranych złotówek układane są „kilometry dobra”.
- Możemy zdradzić, że 44 zł to aż jeden metr. Co prawda wejście na wydarzenie jest bezpłatne, ale trzeba się wcześniej zarejestrować na stronie: http://www.familie.pl/czasmamy. Na zakończenie wydarzenia uczestniczki otrzymują familijne torby z prezentami, dzięki którym wspomnienia z wydarzenia pozostaną na dłużej. Resztę atrakcji zachowujemy w tajemnicy, ale przyjść na pewno warto. Zapraszamy! - zachęca Katarzyna Parzuchowska.
mn

„Czas Mamy” 23 maja w kinie Helios. Start godz. 12.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB