Sobota, 9 grudnia 2023

Cztery łapy na zdjęciu! Asko na prowadzeniu

2015-05-21 15:27:55 (ost. akt: 2015-05-21 15:34:00)

Podziel się:

Uwaga, miłośnicy czworonogów! Szukamy psiaka na medal! Może to wasz pupil? Czekamy na zdjęcia czworonogów!

Są małe, duże, kudłate, z sierścią i z włosami. O kim mowa? O pieskach! Szukamy „Psa na medal”! Bierzcie aparat, cyknij zdjęcie swemu zwierzakowi i przyślij je do nas e-mailem pod adres: pocztanaszolsztyniak.pl do 25 czerwca. Pamiętajcie, na fotografii może być tylko jeden psiak! Prawidłowe zgłoszenie do konkursu, oprócz zdjęcia, powinno zawierać: imię zwierzaka, zgodę na publikację zdjęcia oraz akceptację postanowień regulaminu. Nie zapomnijcie też swoich danych oraz numer telefonu do kontaktu. Możecie też w kilku słowach opisać swojego pieska — co lubi, jaki jest na co dzień, jego ulubione zabawy.

Miłość w słowach
W naszej galerii jest dziesięć zdjęć. Każdy jest inny, ale z pewnością kochany przez właściciela.
— Asko jest pitbullem i 24 czerwca skończy roczek. Uwielbia dzieci, wieś i zabawę z patykiem. Kocha pływać. To mój kochany przytulasek — napisała w zgłoszeniu Monika Młotkowska.
Natomiast Agnieszka Jaczewska stwierdziła, że jej pies, który nazywa się Vigo, uwielbia spać, jeść i obśliniać wszystko i wszystkich dookoła. O swoim zwierzaku napisał też Jerzy Lubiejewski: — Moja Luna lubi zabawy z piłką, kąpiele w jeziorach i wszelkich kałużach, nawet zimą.

Wizyta u specjalisty
„Psa na medal” wybiorą nasi czytelnicy poprzez głosowanie sms-owe, które potrwa do 29 czerwca. Nagrodzimy trzech laureatów. Sponsorem nagród jest z Gabinet Weterynaryjny DOMIVET przy ul. Kanta 14 z Olsztyna. Zwycięskie psiaki spotkają się z dr n.wet. Małgorzatą Ewą Wiśniewską. W „Naszym Olsztyniaku” zostanie też opublikowane zdjęcie zwycięskiego psa oraz rozmowa z jego właścicielem. Zapraszamy do zabawy!
mn

Jak głosować?
Chcesz przyznać 1 głos, wyślij sms o treści no.pies.x, gdzie x oznacza numer zdjęcia, pod numer 71160 (koszt 1,23 zł), 3 głosy — pod numer 7248 (2,46 zł), 5 głosów — sms pod numer 73601 (3,69 zł). Głosowanie trwa do 29 czerwca do godz. 23.59.


TOP 5


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB