Sobota, 25 września 2021

Teatralny Tajemniczy Klient. Spektakl

2015-05-22 16:33:07 (ost. akt: 2015-05-22 16:33:33)

Autor zdjęcia: B.Wawrzyniewicz

Podziel się:

Poniedziałkowy wieczór sprzyja teatralnej uczcie. A taką przygotuje Grupa Teatralna Kokon. Spektakl „Tajemniczy klient” według sztuki Igora Gorzkowskiego w poniedziałek, 25 maja o godz. 18 w sali kameralnej amfiteatru.

O czym mówi sztuka Igora Gorzkowskiego? Tytułowy „Tajemniczy klient” ma ważną misję do spełnienia. Mężczyzna identyfikuje się bowiem z bohaterami komiksów, którzy walczą ze złem. Testuje jakość obsługi w branży usługowo-handlowej, ale jednocześnie ma nadzieję, że jego praca przyczyni się do naprawy świata. Jego działania nie będą jednak dobrze odebrane. Tajemniczy klient, nazywany tajniakiem, szpiclem albo mieszaczem, narażony jest na wyobcowanie i niezrozumienie.

Najnowszą sztukę Grupy Teatralnej Kokon wyreżyserowała Krystyna Jędrys z zespołem. A trzeba podkreślić, że ci amatorzy mają na koncie kilkanaście premier i kilkadziesiąt przedstawień, w ktorych wystąpiło ponad 100 młodych aktorów. Skład zespołu zmienia się z roku na rok, a członkami jest młodzież ze szkół średnich i studenci. Grupa występuje nie tylko w Olsztynie. Ich spektakle obejrzała też publiczność w Wilnie czy Warszawie. Grupa realizuje nie tylko sztuki oparte na polskich dramatach, ale też tworzy adaptacje dzieł literatury polskiej i światowej. Teraz czas na „Tajemniczego klienta” według sztuki Igora Gorzkowskiego. Wstęp wolny.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB