środa, 4 października 2023

Jest szansa na supermiejsce dla dzieci

2015-05-23 12:00:00 (ost. akt: 2015-05-22 16:41:00)

Autor zdjęcia: arch. NIVEA

Podziel się:

Uwaga rodzice! Dziewięć miejscowości z naszego powiatu ma szansę na nowy plac zabaw dla dzieci. Trwa głosowanie akcji „Podwórka NIVEA”, w którym biorą udział internauci z całej Polski. Wystarczy się zmobilizować i oddać głos!

Wyjątkowe Podwórka NIVEA powstaną w 40 lokalizacjach, które zbiorą największa liczbę głosów. Pierwszy etap głosowania zakończył się 30 kwietnia. Wówczas żadnej lokalizacji z Warmii i Mazur nie udało się zakwalifikować się do ścisłego finału. Dlatego też teraz mają drugą szansę na to, by właśnie w ich miejscowości powstało wyjątkowe podwórko. Głosowanie trwa do 31 maja. Po tym terminie poznamy kolejnych 20 laureatów zabawy.

Walka trwa
Najbliżej wygranej jest Biskupiec, który musi wyprzedzić przynajmniej pięć gmin, a rywalizacja jest zacięta. Liczy się każdy głos!
— Oddaliśmy już prawie 100 tysięcy głosów, ale to ciągle za mało. Wszyscy wiemy, że stać nas na to, by uplasować się w pierwszej dwudziestce. Potrzebujemy jednak realnego wsparcia mieszkańców z sąsiednich gmin, powiatów, sympatyków Warmii i Mazur. Pokażmy, że na ponad 1000 zgłoszonych do konkursu miast, miasteczek i wsi, nasze województwo może wywalczyć sobie dwie lokalizacje, w których powstanie podwórko NIVEA! Dlatego tu, z tego miejsca prosimy wszystkich o wsparcie i zjednoczenie sił — czytamy na stronie Biskupca na Facebooku.
W Olsztynie miejsce dla maluchów ma powstać pomiędzy blokami przy ulicy Dworcowej, Kołobrzeskiej i Westerplatte. Tu wsparcie jest bardzo potrzebne, gdyż olsztyńska lokalizacja jest dopiero na 146 miejscu.

Liczy się każdy głos
Pomóżmy gminom w spełnieniu ich marzenia. Niech powstaną u nas podwórka marzeń. Głosujcie! Aby wziąć udział w głosowaniu wystarczy posiadać aktywny adres e-mail. Każdego dnia możecie oddać jeden głos na wybraną przez siebie lokalizację! Co trzeba zrobić? Wystarczy wejść na stronę nivea.pl/podworko i kliknąć: głosuj. Pamiętajcie, że musicie jeszcze wybrać województwo warmińsko-mazurskie, powiat Olsztyn i zagłosować na plac w Olsztynie lub też powiat olsztyński i wybrać lokalizację w gminach. Głosowanie trwa do 31 maja. Miejscowość z największą liczbą głosów, otrzyma „Podwórko NIVEA”, czyli rodzinne miejsce zabaw, ufundowane przez markę NIVEA. Zachęćcie swoich przyjaciół, znajomych i rodzinę i wygrajcie rodzinne miejsce zabaw. Każdy głos zwiększa szansę wygrania w konkursie!
mn

Ranking głosowania z 20 maja
miejsce 25 — Biskupiec, ul. Poznańska, 101 633 głosy
miejsce 146 — Olsztyn, Dworcowa/Kołobrzeska/Westerplatte, 8209 głosów
miejsce 200 — Klewki, gmina Purda, 5211 głosów
miejsce 281 — Marcinkowo, gmina Purda, 3013 głosów
miejsce 297 — Unieszewo, gmina Gietrzwałd, 2768 głosów
miejsce 477 — Brąswałd, gmina Dywity, 1383 głosy
miejsce 701 — Giedajty, gmina Jonkowo, 618 głosów
miejsce 890 — Olsztynek, ul. Szkolna, 272 głosy
miejsce 896 — Wymój, gmina Stawiguda, 261 głosów


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB