Wtorek, 29 listopada 2022

W Aurze odkopano szczątki dinozaura! Nie wierzycie?

2015-05-25 12:00:00 (ost. akt: 2015-05-25 10:19:39) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Mat. organizatora

Podziel się:

Dinozaury wyginęły ponad 230 milionów lat temu. Wszystko co o nich wiemy, możemy odczytać z ich szczątków i innych skamieniałości. Chcecie się o tym przekonać? Musicie tu być!

Rzadko udaje się odkopać w pełni zachowany szkielet dinozaura, a jednak niezwykłe wykopalisko w Aura Centrum to dowód na to, że jest to możliwe! Przyjdźcie tu w dniach 27 maja – 3 czerwca do Zaginionego Świata Dinozaurów. Być może sprawicie, że jeden z nich...
— Wszystkich małych i trochę większych miłośników przygody zapraszamy do niezwykłej strefy wykopalisk. Na małych odkrywców czekać będą piasek i ukryty szkielet dinozaura. Każdy z badaczy zostanie przeszkolony przez naszych archeologów: speców od wykopalisk. Z nabytą wiedzą będzie mógł przystąpić do zadania kluczowego: odkopywania skamieniałości — informują organizatorzy.

Zdobyte doświadczenie archeologiczne możecie pogłębić podczas warsztatów edukacyjnych. Poszukiwacze spoczną na wygodnych poduszkach, aby razem z animatorem rozwikłać zagadkę odkopanego dinozaura. Do pomocy służyć będą ciekawe ilustracje, przystępne opisy, a także ściana z wydrukowanymi wizerunkami najbardziej charakterystycznych dinozaurów. Będą także prehistoryczne giga puzzle, gry, zabawy i nagrody.
To jednak nie wszystko! Aura Centrum ostrzega — eksponaty są na tyle realistyczne, że być może jeden z nich ożyje! Czeka na odważnych!

— Dzień Dziecka w Aura Centrum trwa w tym roku cały tydzień. Odkąd na ekrany kin zagościły takie filmy jak Jurassic Park dla wielu dzieci zaginiony świat dinozaurów jest inspirującą zagadką. To, co najbardziej je przyciąga to nie tyle encyklopedyczna wiedza o wymarłych gadach, co dobra zabawa. Już od najmłodszych lat lubimy badać, odkrywać ale także być zaskakiwanym, a możemy zapewnić, że żadnej z tych rzeczy u nas nie zabraknie. Podkreślamy, że nadchodzący tydzień powstał z myślą o wszystkich żądnych mocnych wrażeń. Dlaczego? Niebawem wszystko będzie jasne. Możemy tylko dodać, że czegoś takiego w Olsztynie jeszcze nie było! — zachęcają organizatorzy.

Zaginiony Świat Dinozaurów w Centrum Handlowym Aura Centrum Olsztyna, 27 maja-3 czerwca. Wstęp bezpłatny. Rezerwacja dla grup zorganizowanych: 518 024 687.

Terminy dla uczestników indywidualnych:
27-29 maja, godz. 15.30-21
30-31 maja, godz. 9-21
1-3 czerwca w godzinach 15.30-21

Terminy dla grup zorganizowanych:
27-29 maja i 1-3 czerwca, godz. 9.30-14.30


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB