środa, 7 grudnia 2022

Fit`n Active Olsztyn. Tomek Choiński dał czadu!

2015-06-14 22:27:47 (ost. akt: 2016-02-17 11:35:12)

Autor zdjęcia: Przemek Getka

Podziel się:

Kto nie był, niech żałuje. To były dwa dni niezwykłej aktywności. Nasi instruktorzy dali czadu. Niedziela należała do Tomka Choińskiego z teamu Ewy Chodakowskiej.

Weekend w Olsztynie upłynął pod znakiem sportowej aktywności. W hali Urania odbyło się największe na Warmii i Mazurach sportowe wydarzenie - Fit`n Active Olsztyn. Przez dwa dni każdy mógł wziąć udział w treningach prowadzonych przez olsztyńskich instruktorów czy porozmawiać ze specjalistami na temat zdrowego odżywiania. Była zumba, spinning, bokwa, body pump czy treningi funkcjonalne. W niedzielę atmosferę rozgrzał Tomasz Choiński z teamu Ewy Chodakowskiej.

W niedzielę atmosferę rozgrzał Tomasz Choiński z teamu Ewy Chodakowskiej.
- Olsztyn dał radę. Energia była niesamowita, ludzie uśmiechnięci - mówi Tomasz Choiński, trener personalny gwiazd. - To był wyjątkowy rodzaj aktywności, która angażowała wszystkie partie ciała. Te ćwiczenia to przede wszystkim skok endorfin. Podczas zajęć uczestnicy wzajemnie się motywowali, a taki doping i wsparcie jest bardzo pomocne, by osiągnąć zamierzone cele.
A co na dawkę ostrych ćwiczeń sami uczestnicy?
- Był wycisk, a to oznacza, że trening był udany. To jednak było do przewidzenia, bo ćwiczenia z Tomkiem właśnie takie są - mówi Agnieszka z Olsztyna.
- Mimo że pot mi leciał po skroniach, uśmiech z twarzy mi nie schodził - mówi Katarzyna z Olsztyna. - Dostaliśmy niezłą dawkę pozytywnej energii! W najbliższy weekend jedziemy do Warszawy, bo Tomek też tam będzie ćwiczyć.

Zobaczcie naszą relację!

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB