Sobota, 20 kwietnia 2024

Na ekranie. Łapcie bilety do kina!

2015-06-18 10:30:00 (ost. akt: 2015-06-18 09:18:11)

Podziel się:

Dziewczyna warta grzechu
Izzie, luksusowa prostytutka wierzy, że pewnego dnia odkryje ją łowca talentów i zostanie aktorką. Nie obejdzie się jednak bez kłopotów. Kłody pod nogi ex call girl rzucać będą Jennifer Aniston, Katrhryn Hahn czy Will Forte.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 73601

Naznaczony: rozdział trzeci
Obraz to prequel dwóch poprzednich produkcji z serii „Naznaczony” i pokazuje wcześniejsze losy rodziny Lambertów. Posiadająca zdolności parapsychologiczne Elise Rainier wykorzystuje swe umiejętności, by pomóc młodej dziewczynie nękanej przez supernaturalne moce.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 73601

Ekipa
W wersji kinowej popularnego serialu HBO, Vince otrzyma rolę w wysokobudżetowej produkcji o Drakuli. Miliarder, w tej roli Billy Bob Thorton, który inwestuje pieniądze w obraz, wysyła do Los Angeles swojego 20-letniego syna, by ten nadzorował prace na planie. Ekipa powraca i znów lawiruje w kapryśnym, a często okrutnym świecie show-biznesu.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 73601

Maraton Komedii
Noc z komediami rozpocznie premiera, czyli film „Dziewczyna warta grzechu”. Bohaterem jest biznesmen zakochany w prostytutce. W programie maratonu znajdzie się zwariowany „Gorący pościg”, intrygujący „Focus”, a na zakończenie „To właśnie seks”. Podobno najlepszym lekarstwem na nudę w związku jest odrobina pikanterii w sypialni.
Helios
5 biletów
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 73601

Aby dostać bilet do kina, należy wysłać w czwartek w godz. 11-20 pod numer 73601 sms z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce "x". Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Bilety do kina Helios do wykorzystania od poniedziałku do czwartku.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB