Sobota, 13 lipca 2024

Psie piękności na Stadionie Warmii

2015-07-03 10:28:44 (ost. akt: 2015-07-03 10:30:21)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Podziel się:

Wszyscy miłośnicy psów powinni odwiedzić XLII Warmińsko-Mazurską Wystawę Psów Rasowych, która odbędzie się w niedzielę, 5 lipca. Start o godz. 10 na Stadionie Warmii.

— Na wystawie będziemy mogli zobaczyć ponad 750 psów. Zdecydowana większość czworonogów pochodziła będzie z Polski, ale są też przedstawiciele zagranicy. W naszej wystawie co roku aktywny udział biorą Rosjanie, którzy i w tym roku przyjadą z kilkudziesięcioma psami — mówi Waldemar Kosmalski z Polskiego Związku Kynologicznego w Olsztynie. — Zapraszam do odwiedzenia naszej wystawy, bo to doskonała okazja, żeby obejrzeć nie tylko psie piękności popularnych ras, ale również poznać te, które w naszym regionie hodowane są rzadko lub wcale.
Widzów czeka nie tylko psia rywalizacja o medale, ale również pokaz Agility, który polega na tym, że pies prowadzony przez swojego przewodnika głosowymi i ruchowymi komendami musi pokonać bezbłędnie i jak najszybciej specjalny tor przeszkód. Wystawa będzie również okazją do dobrego poznania psów rasy cane corso, które przy okazji wystawy krajowej zaprezentują się na wystawie specjalistycznej.
sza

XLII Warmińsko-Mazurska Wystawa Psów Rasowych w niedzielę, 5 lipca na Stadionie Warmii przy ulicy Sybiraków. Wejście: 8 zł bilet normalny, 5 zł — ulgowy.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB