Sobota, 25 czerwca 2022

Pink Floyd w blasku ostródzkiego księżyca. Spare Bricks w Ostródzie!

2015-07-16 12:41:41 (ost. akt: 2015-07-16 12:43:17)

Autor zdjęcia: Anita Witkowska

Podziel się:

Poczuj się jak na prawdziwym koncercie Pink Floyd! Na wielkie muzyczne przedstawienie zaprasza 18 lipca do Ostródy grupa Spare Bricks, czołowy polski cover band grający utwory słynnego brytyjskiego zespołu.Zobaczymy tak wspaniałe widowisko multimedialne, przygotowane na wzór niezapomnianych koncertów Pink Floyd.
Co czeka nas w ostródzkim amfiteatrze? Oczywiście przede wszystkim ponad dwie godziny muzyki przez duże M. Jak podkreślają członkowie grupy, nie chcą kopiować swego ulubionego zespołu dosłownie. Klasyczne utwory wykonują nadając im osobisty charakter, ale na pewno z szacunkiem dla oryginałów. Miłośnicy Pink Floydów nie będą zawiedzeni.

Koncerty Spare Bricks, podobnie jak występy Pink Floyd, to również niezapomniane spektakle multimedialne. Ostródzki koncert przygotowywany jest z dużym rozmachem. Pojawi się m.in. słynny floydowski mur (400 kartonowych cegieł o wymiarach 80x25x40 cm każda), z którego artyści zrobią w odpowiednim momencie właściwy użytek. Nie zdradzając wszystkich niespodzianek powiedzmy tylko, że na scenie, nad sceną i przed sceną pojawią się specjalne światła, lasery, ognie, wybuchy, efekty dymne, a nawet balony i naprawdę specjalna niespodzianka lotnicza. Grupie towarzyszyć będą tancerze. Nie zabraknie dziecięcego chóru.Spare Bricks i Znalezione w Trawie — amfiteatr nad jeziorem Drwęckim w Ostródzie, 18 lipca, godz. 212 bilety

Aby dostać bilet, należy wysłać o treści no.bilety4.x pod numer 7248 w czwartek do godz. 14. W miejsce „x“. wpisz uzasadnienie: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Koszt sms-a to 2,46 z VAT. Osoby, które otrzymają bilet zostaną o tym powiadomione.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB