Sobota, 20 kwietnia 2024

Wakacje w kinie

2015-08-06 09:00:00 (ost. akt: 2015-08-05 17:05:15)

Autor zdjęcia: Helios Olsztyn

Podziel się:

Nie macie pomysłu, jak spędzić wolny czas? Wybierzcie się z rodzinną do kina.

Możecie obejrzeć premierowy film lub też wybrać się na familijny poranek. Mamy dla was wejściówki, które wykorzystacie w kinie Helios. Pamiętajcie, że w Heliosie wciąż trwa projekt „Kultura dostępna”. W każdy czwartek o godz. 18 bilety na wybrane polskie filmy kosztują tylko 10 złotych. W czwartek, 6 sierpnia, widzowie obejrzą film „Wałęsa. Człowiek z nadziei”. To filmowa biografia twórcy „Solidarności” okiem Andrzeja Wajdy.

W Kinie Konesera 12 sierpnia czeka was kolejna znakomita produkcja. Jak piszą krytycy, obraz „Magical Girl“ jest objawieniem hiszpańskiego kina. Luis jest bezrobotnym nauczycielem literatury, który bardzo potrzebuje pieniędzy
— chce kupić wymarzony prezent chorującej na białaczkę córce. Inna bohaterka — Barbara — cierpi na problemy
psychiczne i ma za sobą mroczną przeszłość. Damian, były nauczyciel matematyki, wychodzi z więzienia po 10 latach. Postaci z krwi i kości i tragedia, do której w końcu dojdzie. Wybierzcie propozycję dla siebie, a my mamy dla was bilety.

Mamy 10 biletów
Aby dostać jeden bilet do kina, należy wysłać w czwartek w godz. 10-20 sms z uzasadnieniem. Dokończcie wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Wyślij sms o treści no.kino4.x pod numer 73601. W miejsce „x“ należy wpisać swoje uzasadnienie. Koszt sms-a to 3,69 zł z VAT.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB