środa, 7 grudnia 2022

Nasze psiaki na medal u weterynarza

2015-08-06 20:17:56 (ost. akt: 2015-08-06 20:31:10)

Autor zdjęcia: MN

Podziel się:

Kaja, Tommy i Paco to psiaki, które znalazły się w zwycięskiej trójce naszego plebiscytu "Pies na medal". W czwartek wraz ze swoimi właścicielami odwiedziły Gabinet Weterynaryjny DOMIVET. Tu spotkały się z lekarzem weterynarii Małgorzatą Wiśniewską, która przekazała im nagrody.

Były porady, obcinanie pazurków oraz darmowy karnet na kolejną wizytę. Jednak najważniejsze były trzy psiaki, które spotkały się w gabinecie weterynaryjnym. Każdy był inny. Różniły się wielkością, charyzmą, lecz łączyło ich jedno. Są kochane i rozpieszczane przez swoich właścicieli. One też darzą ich wielkim uczuciem, bo to oni właśnie stworzyli im ciepły dom. Przypomnijmy. Zwycięzcą naszego plebiscytu "Pies na medal 2015" została Kaja. Drugie miejsce przypadło Tommy'emu, a trzecie — Paco.


Sponsorem nagród dla zwycięzców była dr n.wet. Małgorzata Ewa Wiśniewska. Wręczenie nagród odbyło się w Gabinecie Weterynaryjnym DOMIVET przy ul. Kanta 14 w Olsztynie. Psiaki otrzymały też ekologiczne BIO ciasteczka dla psów Doggy BIO Cakes (doggybiocakes.pl). Wszystkim psiakom życzymy dużo smakołyków, a ich właścicielom pociechy ze zwierzaków!


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. oh #2528217 | 46.118.*.* 29 cze 2018 21:55

    galerija som duza ......I NIESTETY NIEUDANA

    ! - + odpowiedz na ten komentarz