Sobota, 20 kwietnia 2024

Na ekranie. Łapcie bilety do kina!

2015-08-27 11:00:00 (ost. akt: 2015-08-26 10:30:45)

Autor zdjęcia: Helios Olsztyn

Podziel się:

Hitman: Agent 47
Głównym bohaterem jest zabójca stworzony dzięki manipulacjom genetycznym. To zaprogramowany wysokiej klasy płatny morderca znany jako Agent 47. W nowym filmie musi stawić czoła korporacji, która chce odkryć jego przeszłość i stworzyć armię superzabójców. W roli głównej występuje Rupert Friend („Homeland”).
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 73601

We Are Your Friends
Bohaterem filmu jest 23-letni Cole, który poznaje starszego i bardziej doświadczonego didżeja — Jamesa. Problem pojawia się, kiedy młody didżej zakocha się w dziewczynie swojego mentora. To opowieść o świecie didżejów, imprez i życiu dzisiejszych dwudziestolatków. Rolę Sophie powierzono Emily Ratajkowski, amerykańskiej aktorce i modelce polskiego pochodzenia.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 73601

Żyć nie umierać
Co byś zrobił, gdybyś nagle dowiedział się, że zostały ci 3 miesiące życia? – z tym pytaniem musi zmierzyć się bohater grany przez Tomasza Kota w filmie Macieja Migasa. Inspiracją do powstania filmu był Tadeusz Szymków, ceniony aktor, znany z występów w tak głośnych produkcjach jak „Psy”, „Kroll” czy „Ekstradycja 3”. 50-letni twórca zmarł na raka w styczniu 2009 roku. Film z pasją, energią, wzbudzający emocje. Porusza, ale przede wszystkim pozytywną energią głównego bohatera.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 73601

Aby dostać bilet do kina, należy wysłać w czwartek w godz. 11-20 pod numer 73601 sms z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce "x". Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Bilety do wykorzystania od poniedziałku do czwartku.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB