Poniedziałek, 17 maja 2021

Podróż w czasie z Riverside

2015-08-27 10:30:00 (ost. akt: 2015-08-26 10:41:55)

Autor zdjęcia: Arch. zespołu

Podziel się:

Wyjątkowego koncertu grupy Riverside wysłuchacie w sobotę, 29 sierpnia w amfiteatrze. Progresywne ekipy i różne „Oblicza Rocka”. Start o godz. 19.

To będzie impreza, w czasie której wystąpią trzy progresywne składy. Bohaterem będzie Riverside, który zaprezentuje w finale kilka utworów z szóstego krążka „Love, Fear and The Time Machine”, którego premiera odbędzie się jesienią. Teraz zespół zabierze w nas w muzyczną podróż w czasie, w której nie może zabraknąć takich hitów jak „Loose heart” czy „Discard your fear”. To jeden z najważniejszych zespołów wykonujących muzykę z pogranicza rocka i metalu progresywnego. Utwory z krążka „Shrine of New Generation Slaves” znalazły się w czołówce list przebojów w Niemczech, Belgii, Szwajcarii, Holandii i Finlandii. Grali w całej Europie, ale również w Meksyku i Stanach Zjednoczonych.
— Na nowej płycie chciałem połączyć lata 70. i 80. W latach 80. dorastałem muzycznie. Nie brzmimy retro i tak jak w latach 70., ruszyliśmy do przodu, w jakiś sposób zburzyliśmy poprzednie fundamenty i zbudowaliśmy nowe. Mimo dużej dawki melancholii i nostalgii istnieje nowa przestrzeń, utwory są zaaranżowane płynnie, a jednocześnie są zwięzłe jak nigdy do tej pory — opowiada o szóstym, studyjnym krążku grupy Mariusz Duda, frontman grupy Riverside.
Kajot

„Oblicza Rocka” — Riverside i supporty: Tune i Backward Runners, amfiteatr, 29 sierpnia, godz. 20. Bilety: 20 zł.

4 bilety
Aby dostać bilet, należy wysłać pod numer 73601 w czwartek w godz. 10-20. sms o treści no.bilety2.x z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Koszt sms-a to 3,69 zł z VAT. Osoby, które otrzymają bilet zostaną o tym powiadomione.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB