Sobota, 20 kwietnia 2024

Łapcie bilety do Multikina, Heliosa i Awangardy!

2015-09-07 10:35:03 (ost. akt: 2015-09-07 10:37:21)

Autor zdjęcia: mat. kina

Podziel się:

Karbala
Film opowiadający o bitwie z 2004 roku, która wydarzyła się naprawdę. To były cztery dni piekła — irackie miasto Karbala, środek wojny w Zatoce Perskiej. Zaczyna się ważne muzułmańskie święto Aszura. Bojówki Al-Kaidy i As-Sadry atakują miejscowy ratusz – siedzibę lojalnych władz i policji, w którym przetrzymywani są też aresztowani terroryści. Ich kolejne wściekłe ataki odpiera osiemdziesięciu polskich i bułgarskich żołnierzy. Broń i jedzenie starczy im jedynie na 24 godziny walk… Rozpoczyna się walka o życie.

Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 73601


Multikino
1 podwójne zaproszenie na film „Kocham Kino: Karbala” na 10.09, godz. 19
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 73601

Hugo i łowcy duchów
To komediowa ekranizacja bestsellerowej serii książek Cornelii Funke. Film o wesołych przygodach duszka-rozrabiaki z przyjemnością obejrzy cała rodzina. Duszek Hugo trafia do domu jedenastoletniego Toma, który panicznie boi się duchów. Dziwaczny stwór bardzo chciałby być straszny, ale średnio mu to wychodzi. Chłopiec przekonuje się do duszka i się z nim zaprzyjaźnia. Wspólnie będą musieli stawić czoła duchowi zimna.

Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 73601

Do utraty sił
W głównej roli Jake Gyllenhaal, który gra pięściarza Billy’ego „Great” Hope’a. Powraca na ring po życiowej tragedii. Próbując utrzymać tytuł mistrza, walczy również o odzyskanie miłości swojej córki.

Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 73601

Nigdy nie jest za późno
Aktorka wciela się w piosenkarkę, która w młodości porzuciła rodzinę, żeby zrobić karierę w Kalifornii. Po latach kobieta powraca i stara się odzyskać miłość bliskich. Znowu chce być matką, ale dzieci są już dorosłe.

Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino5.x pod numer 73601

Wizyta
W filmie M. Nighta Shyamalana rodzeństwo trafia na farmę dziadków,których nigdy wcześniej nie widzieli. Dzieci szybko zdają sobie sprawę, że dzieją się tam przerażające rzeczy.

Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino6.x pod numer 73601

ENEMEF: Gry wojenne
godz. 22
Multikino
Widowiskowe sceny batalistyczne, akcje zapierające dech w piersiach. Na ekranie zostaną zaprezentowane cztery opowieści rozgrywające się w różnych miejscach i czasach, które łączy jedno — bezwzględność wojennej rzeczywistości. Będzie to „ENEMEF: Gry wojenne”. W repertuarze opowiadająca o ściśle tajnej operacji „Karbala” — premierowo. Będzie też oparty na historii najlepszego strzelca amerykańskiej armii film „Snajper”, zrealizowany z rozmachem, nakręcony na faktach „Ocalony” i widowiskowa, niezwykle realistyczna „Furia”.

1 podwójne zaproszenie na ENEMEF: Gry wojenne na 11.09, godz. 22
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino7.x pod numer 73601

Żyć nie umierać
Inspiracją do powstania filmu był Tadeusz Szymków, ceniony aktor, znany z występów w tak głośnych produkcjach jak „Psy”, „Kroll” czy „Ekstradycja 3”. 50-letni twórca zmarł na raka w styczniu 2009 roku. Film z pasją, energią, wzbudzający emocje. Porusza, ale przede wszystkim zaraża pozytywną energią głównego bohatera.

Awangarda
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino8.x pod numer 73601

Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 20 w poniedziałek pod numer 73601 sms z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce "x". Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Bilety do Heliosa do wykorzystania od 14-18.09, do Awangardy - 11-17.09.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB