środa, 7 grudnia 2022

Maja artystka, Michaś fan aut. Oto mała miss i mister lata

2015-09-28 11:10:02 (ost. akt: 2015-09-28 11:24:10)

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

Podziel się:

On ma trzy latka, ona pięć. Poznajcie naszą parę. Oto Mała Miss i Mały Mister Lata — Michał Kozakiewicz z Dobrego Miasta oraz Maja Łucja Bromberg z Mrągowa. To oni otrzymali najwięcej głosów od naszych czytelników.

Maja ma 5 lat. Mieszka z mamą i siostrą w Mrągowie. Na otrzymane gratulacje odpowiedziała skromnie:„Tak? Dziękuję”.
— Córka nie chodziła do przedszkola. Była w domu ze mną lub z babcią, gdy musiałam iść do pracy. Teraz wiele się zmieniło — mówi Magdalena Bromberg, mama naszej miss. — Od września Maja uczy się w zerówce w szkole podstawowej. Nauka sprawie jej frajdę.
Dziewczynka to mała artystka. Uwielbia tańczyć, śpiewać, pozować do zdjęć. Jednak to nie wszystkie jej pasje. Lubi też malować i rysować. Wychowawczyni zauważyła jej zdolności, więc Maja uczęszcza na zajęcia artystyczne. Kontynuuje też naukę baletu. Zaczyna również grać na flecie i keyboardzie.
— Córka jest czuła, miła, towarzyska. Ma 14-letnią siostrę Zuzannę, z której bierze przykład. Jest między nimi może duża różnica wieku, ale dziewczynki kochają się. Maja uwielbia spacery, aktywnie spędzać czas. Jak przystało na miss codziennie sama wybiera stroje i prosi o inną fryzurkę. W przyszłości chce być piosenkarką. Staram się patrzeć w stronę dziecka, czego potrzebuje, w którym kierunku się rozwija i pomagać mu. Taka jest przecież rola rodziców — dodaje Magdalena Bromberg.

Mały Mister Lata wkrótce skończy trzy latka. Jak twierdzi jego mama, kiedy śmieje się Michaś, śmieje się cały świat.
— Taki właśnie jest mój synek. Pogodny, wesoły, zawsze uśmiechnięty. Już sama jego obecność, pomysłowość wywołuje uśmiech na twarzy całej rodziny — przekonuje Katarzyna Kozakiewicz, mama chłopca.
Podczas tegorocznych wakacji chłopiec po raz pierwszy wyjechał nad morze do Łeby. Tu zostało zrobione zdjęcie wysłane na konkurs.
— To był pierwszy wyjazd Michałka nad Bałtyk. Morze mu się podobało, choć trochę woda go przerażała, zwłaszcza fale, które były dość duże. Wolał bawić się w piasku, robił babki. Nie trafiliśmy w pogodę, ale wyjazd był korzystny, jeśli chodzi o jego zdrowie - mówi mama naszego mistera.
Michałek jest bardzo inteligentnym chłopcem. Jego największą pasją są samochody, potrafi rozpoznać wiele marek. Poza autami bardzo lubi spędzać czas ze swoją starszą siostrą Paulinką. Frajdę sprawia mu jazda na rowerze i gra w piłkę. Lubi owoce i... zupę pomidorową.
Małym laureatom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zabawie!
mn


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB