Wtorek, 6 grudnia 2022

Bilety na koncerty i seanse w kinie. Mamy dla Was wejściówki!

2015-10-26 11:54:09 (ost. akt: 2015-10-26 12:37:00)

Autor zdjęcia: arch. dystrybutora

Podziel się:

Maraton Halloween, nowe kinowe premiery, które zainteresują fanów dobrego filmu. Mamy bilety dla naszych czytelników!

Bracia Figo Fagot już 29 października

Nowy Andergrant, godz. 20


Figo Fagot to muzyczny fenomen. Początkowo istniał wyłącznie w telewizji, ale spełnił prośbę fanów i zaczął dawać prawdziwe koncerty. Alternatywne disco polo przyciąga tłumy fanów. Jako support nasza rodzima siła, czyli Bracia Soprano. Bilety: 35 zł/ 45 zł
Nowy Andergrant

2 bilety

Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 20 w poniedziałek pod numer 73601 sms o treści no.bilety1.x: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce "x". Koszt sms-a to 3,69 zł z VAT. Powiadomimy laureatów.
KINO

Maraton Halloween


Przez dwa dni — 30 i 31 października w Heliosie będzie można posmakować dwóch naprawdę soczystych zestawów prosto na Halloween. Maratończycy będą mogli wybierać spośród aż ośmiu horrorów. Start o godz. 23.

W zestawie pierwszym cztery premierowe filmy, dostępne tylko dla widzów sieci kin Helios! Zagramy najmocniejsze horrory jakie widzieliśmy w ostatnim czasie, a wśród nich: „Dark Was The Night”, „The Houses October Built”, “City Of Dead Men” i „The Evil Inside”. W zestawie drugim premierowo zagramy „Sparrow”, a potem jeszcze „Poltergeist”, „ Byzantium” i na koniec świetny „Coś za mną chodzi”! Teraz tylko od was zależy, który zestaw wybierzecie i na który wystarczy wam więcej odwagi. Dziwne wydarzenia, spektakularne efekty i mrożąca krew w żyłach atmosfera, dzięki której to będzie prawdziwe Halloween.KINO

Paranormal Activity: Inny wymiar


Kinem rządzą mody, ale ten cykl opiera się sezonowym trendo. „Paranormal Activity” stroni od efekciarstwa, a na seansach częstym zjawiskiem są widzowie zasłaniający oczy z przerażenia. Czas na nową odsłonę.
Ten horror wystraszył podobno samego Stevena Spielberga. Seria zarobiła na świecie ponad 800 milionów dolarów. Piąta część opowiada o twórcy gier wideo, który z rodziną przeprowadza się z Nowego Jorku do Palo Alto. Tam spotka demona, którego widzowie znają z poprzednich odsłon. To miał być początek nowego życia, a stanie się początkiem koszmaru.
Helios

2 bilety

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 73601
KINO

Strategia Mistrza


Stephen Frears nakręcił obraz i karierze i upadku Lancea Armstronga. To historia fenomenu geniusza kolarstwa, który stał się wzorem dla wielu. Doceniano go również za upór w walkę z rakiem i zaangażowanie w akcje charytatywne. Kiedy okazało się, że niemal wszystkie osiągnięcia Armstronga to efekt dopingu, stał się głównym bohaterem skandalu. Autor obnaża kulisy współczesnej kultury celebryckiej, ludzkiej potrzeby tworzenia bohaterów, ale i oglądania ich bolesnych upadków. Tutaj zobaczycie prawdziwy, szokujący obraz współczesnego kolarstwa.

Helios

2 bilety

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 73601

KINO

Piotruś. Wyprawa do Nibylandii


Piotruś Pan to osierocony chłopiec, który nie chce dorosnąć i spędza pełne przygód dzieciństwo na magicznej wyspie Nibylandii. Tytułową postać odtwarza debiutujący Levi Miller. W głównych rolach również Hugh Jackman i Garrett Hedlund. Najnowsza odsłona jego przygód przypadnie do gustu zarówno najmłodszym, jak i ich rodzicom.
Multikino

1 podwójne zaproszenie

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 73601
KINO

ENEMEF: Noc Grozy


Noc Grozy i Horrorów to coroczne święto miłośników najmocniejszych wrażeń w kinie. Jeśli lubicie się bać to wybierzcie ten filmowy zestaw. Na ekranie cztery przerażające filmy. Zobaczycie również polskie produkcje.
To cztery mocne produkcje: trzymający w napięciu „Łowca czarownic” zaledwie tydzień po polskiej premierze, nominowany do Złotych Lwów upiorny „Demon”; dwa tygodnie po premierze, budząca niepokój „Szubienica" producentów „Paranormal Activity" i „Naznaczonego" oraz diaboliczne „Taśmy Watykanu". Po tym, co widzowie zobaczą tej nocy, na pewno długo nie będziecie w stanie ochłonąć. Polecamy więc ten zestaw wszystkim horrorożerców.

Multikino

1 podwójne zaproszenie ( 30 października, godz. 22)

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 73601


Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 20 w poniedziałek pod numer 73601 sms z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce "x". Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Bilety bez konkretnej daty do Heliosa i Multikina do wykorzystania od 2-5.11.

31 października!

Maciej Maleńczuk — koncert

Nowy Andergrant, godz. 20
Jak mówią organizatorzy koncertu — o autentyczności przekazu Maleńczuka zawsze stanowiła bezkompromisowość. Nie inaczej będzie i tym razem: przepływu szczerych emocji między wykonawcą i słuchaczami nie zmącą żadne pochodzące z obcych źródeł dźwięki, a całą istotę bezpośredniego obcowania zapowiadają słowa, jakie pan Maleńczuk kieruje do swojej publiczności: „Stęsknionych za barwą mojego głosu – doceniających piękno i siłę moich tekstów, zapraszam na koncerty solowe firmowane tytułem Pan Maleńczuk”. Bilety: 59 zł.

Nowy Andergrant
2 bilety

Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 20 w poniedziałek pod numer 73601 sms o treści no.bilety2.x: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce "x". Koszt sms-a to 3,69 zł z VAT. Powiadomimy laureatów.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB