środa, 1 lutego 2023

Bezpłatne warsztaty dla przyszłych rodziców!

2015-11-10 12:53:42 (ost. akt: 2015-11-10 15:44:11)

Autor zdjęcia: Arch. Familie.pl

Podziel się:

To będą bezpłatne warsztaty dla przyszłych mam i ojców: „Przygoda z macierzyństwem”! Familie.pl zaprasza 28 listopada do Kamienicy Naujacka MOK w Olsztynie!

„Przygoda z macierzyństwem” to cykl warsztatów dla przyszłych rodziców organizowany przez portal familie.pl. Do głowy przychodzi wam wiele pytań, pomysłów, wątpliwości, obaw? Musicie tu być! Familie.pl jako doświadczony portal rodzinny wraz z ekspertami dostarczy wam wiedzy, której potrzebujecie. Poza tym to będzie świetnie spędzony czas w familijnym gronie. To tu zostaną poruszone takie tematy jak bankowanie komórek macierzystych, komfort mamy przed i po porodzie, relaksacja przed porodem i w trakcie, przewijanie, kąpanie, noszenie i wiele, wiele innych. Eksperci na pewno Was nie zawiodą i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania!

Najbliższe warsztaty: „Przygoda z macierzyństwem” odbędą się już 28 listopada w Olsztynie. Jak zwykle czekać będą na Was familijne wyprawki z przydatnymi dla rodziców i maluszków prezentami. Przychodźcie nie tylko ze swoimi brzuszkowymi lokatorami, lecz także partnerami, koleżankami czy innymi osobami, które Was wspierają. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny. Trzeba jedynie wejść na stronę portalu i odebrać bezpłatne zaproszenie. Z uwagi na komfort rodziców i brzuszkowych lokatorów liczba miejsc jest ograniczona.

Co? Przygoda z macierzyństwem
Kiedy? 28 listopada, godz. 12
Gdzie? Olsztyn - ul. Dąbrowszczaków 3 (kamienica Naujacka MOK)
ZDOBĄDŹ ZAPROSZENIE TUTAJ>>

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB