Wtorek, 29 listopada 2022

Narysuj Mikołaja, paczka może być twoja. Głosowanie!

2015-11-20 17:43:36 (ost. akt: 2015-12-03 10:56:34)

Podziel się:

Z mikołajek się nie wyrasta, bo kto z nas nie lubi dostawać prezentów? Więc i my mamy paczki dla was! Narysujcie mikołaja, a może jedna z nich trafi do was! Kredki w dłoń i do roboty!

Uwaga, dzieciaki do 12 roku życia! Ta zabawa jest właśnie dla was! Narysujcie św. Mikołaja, a rysunek wyślijcie do nas! Proponujemy Wam mikołajkowy konkurs plastyczny. Łapcie za kartki oraz kredki i do dzieła! Pracę wyślijcie e-mailem pod adres: poczta@naszolsztyniak.pl. Można ją także wysłać pocztą: Nasz Olsztyniak, ul. Tracka 5, 10-364 Olsztyn (decyduje data stempla pocztowego) lub przywieźć osobiście. Jedno jest pewne. Do naszej redakcji musi trafić do 2 grudnia. Nie zapomnijcie podać swoich danych osobowych (imię, nazwisko, adres, datę urodzenia), numeru telefonu, a rodzice podając swoje imię i nazwisko, niech zaakceptują regulamin. Pamiętajcie w konkursie może brać udział tylko jeden rysunek.

Prace wraz z kodami do głosowania zostaną umieszczone na naszej stronie naszolsztyniak.pl. A w konkursie wziąć udział warto! Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie bowiem przygotował 10 nagród specjalnie dla was. Dlatego też nagrodzonych zostanie 10 autorów tych prac, które uzyskają największą liczbę głosów sms. Laureatów wybiorą czytelnicy „Naszego Olsztyniaka”. Głosowanie potrwa do 3 grudnia do godz. 23.59. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w mikołajki podczas imprezy „Zdrowe Bezpieczne Święta” w olsztyńskiej Uranii. Dobra wiadomość jest taka, że paczki odbierzecie od samego Mikołaja. Szykujcie się na dobra zabawę! Już 6 grudnia czekać będzie na was wiele konkursów, park zabaw, wata cukrowa oraz popcorn. Czas umilą występy artystyczne najmłodszych oraz koncert Świątecznej Kapeli z Dobrego Miasta. Start. godz. 14.

Jak głosować?
Chcesz przyznać 1 głos, wyślij sms o treści no.mj.x, gdzie x oznacza numer rysunku, pod numer 71160 (koszt 1,23 zł), 3 głosy - pod numer 7248 (2,46 zł), 5 głosów - sms pod numer 73601 (3,69 zł).


TOP 10

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB