Sobota, 20 kwietnia 2024

Łapcie bilety do kina i na koncerty!

2015-11-23 12:18:50 (ost. akt: 2015-11-23 12:38:14)

Autor zdjęcia: Helios Olsztyn

Podziel się:

Kto chętny, by miło spędzić wolny czas?

23 listopada

Wernisaż
Instytut Kultury Chrześcijańskiej im. Jana Pawła II, godz. 18
Wystawa prac artystów plastyków ZPWiM

KINO
Ronaldo

To pierwszy oficjalny i w pełni autoryzowany dokument o jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Ekipa filmowa przez ponad 14 miesięcy towarzyszyła Cristiano Ronaldo oraz jego najbliższej rodzinie i bliskim. Kinowi widzowie po raz pierwszy dostaną możliwość podejrzenia prywatnej strony piłkarza, ojca, głowy rodziny oraz przyjaciela. Zobaczcie jak wygląda życie ikony futbolu.
Multikino
1 podwójne zaproszenie na film „Ronaldo” (do wykorzystania 28-29.11.2015 godz. 12:00)
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 73601

24 listopada

Spotkanie z Kazimierzem Brakonieckim
Planeta 11, godz. 17
To spotkanie z okazji 40-lecia pracy twórczej Kazimierza Brakonieckiego oraz otwarcie wystawy poświęconej twórczości poety.
planeta11.olsztyn.pl

Wykład „Nawrócenie pastoralne w procesie odnowy duszpasterstwa i parafii”
Instytut Kultury Chrześcijańskiej im. Jana Pawła II, godz. 18
Prelekcja ks. dr. Wojsława Czupryńskiego.

„Tango”
Teatr im. Stefana Jaracza, godz. 19.15
„Tango” jest tragikomedią o upadku świata wartości. Głównym bohaterem jest Artur, grzeczny i poukładany student. Jego rodzice są z kolei artystami, którzy mając do wyboru swobodę i chaos albo dyscyplinę i porządek, wybiorą to pierwsze. Są też seniorzy, babka i wuj, i jeszcze jeden bohater, Edek, mężczyzna bez wieku, który staje się siłą napędową zmian.

„W stanie zagrożenia”
Teatr im. Stefana Jaracza, godz. 19.30

Spotkanie z Wacławem Holewińskim
Książnica Polska, godz. 17.30
Wacław Holewiński jest pisarzem, prawnikiem, więźniem politycznym okresu PRL. W olsztyńskiej Książnicy Polskiej będzie promować swoją najnowszą książkę „Honor mi nie pozwala”. Bohaterem powieści jest major Stanisław Ostwind ps. „Bolesław”, „Kropidło”, który był polskim patriotą. Żyd z pochodzenia i religii. Pierwotnie nazywał się Szmul (Samuel) Ostwind (syn Wolfa i Rebeki z Saldlów). W 1915 roku wstąpił do Legionów Polskich i brał udział w walkach pod Kostiuchnówką i nad Stochodem. Był ranny. W wojnie polsko-bolszewickiej walczył w 36 pp Legii Akademickiej, m.in. pod Komarowem. W sierpniu 1920 roku bronił Warszawy, następnie polskiego Lwowa. Przyjął chrzest w Kościele katolickim i od tej pory nosił imię polskiego świętego Stanisława. W II RP był funkcjonariuszem Policji Państwowej w Warszawie. Za wybitne osiągnięcia w służbie i odwagę w zwalczaniu bandytyzmu był wielokrotnie awansowany i odznaczany. W styczniu 1945 został aresztowany przez Urząd Bezpieczeństwa. Przez miesiąc był poddawany niewyobrażalnym torturom, które miały go zmusić do współpracy z Sowietami. Gdy to się nie udało został skazany na karę śmierci.
Wacław Holewiński swoich bohaterów nie idealizuje. Pokazuje ich jako zwykłych ludzi, ze słabościami, lękami i obawami. To kolejna pozycja, która przedstawia losy jednego z Żołnierzy Wyklętych.

Mamy dla was 2 książki Wacława Holewińskiego "Honor mi nie pozwala" dzięki Wydawnictwu Zysk i S-ka
Aby dostać jedna z nich, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 20 w poniedziałek pod numer 73601 sms o treści no.nagroda.x: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce "x". Koszt sms-a to 3,69 zł z VAT. Powiadomimy laureatów.


„Woda, las i człowiek — dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze”

GOK Dywity, godz. 17
To będzie wernisaż dwóch wystaw łączących w sobie aspekt przyrodniczy, humanistyczny i kulturowy. Wystawa „Krajobrazy Warmii i Mazur — dziedzictwo przyrodnicze i kulturowe regionu” powstała w związku z trwającą „Dekadą Bioróżnorodności ONZ (2011-2020)”. Wystawa „Woda, las, człowiek — dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze” była jedną z atrakcji Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki. Autorami są profesor Stanisław Czachorowski oraz profesor Katarzyna Glińska-Lewczuk.
Wernisaż rozpocznie wykład prof. Czachorowskiego „Prowincjonalna różnorodność biologiczna utrwalona na kamieniu”. Atrakcją spotkania będzie eko-artystyczny warsztat plastyczny transferowego zdobienia kamieni wizerunkami owadów.

„Opowiem Wam bajkę”
Olsztyński Teatr Lalek, godz. 9 i 10.30
teatrlalek.olsztyn.pl

25 listopada

Pracownia słów ważnych
Planeta 11, godz. 18.45
Bezpłatna projekcja filmu oraz dyskusja z dr Aleksandrą Drzał-Sierocką, filmoznawcą i medioznawcą; doktor nauk humanistycznych w dyscyplinie kulturoznawstwo, absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, obecnie adiunktem w SWPS.
planeta11.olsztyn.pl

Koncert „Niepodległa”
Kamienica Naujacka, godz. 11
Koncert z okazji 97. rocznicy odzyskania niepodległości. Wystąpi zespół Wokalno-Instrumentalny „Kantata” Jarockiej Akademii Trzeciego Wieku.
mok.olsztyn.pl

Kolej we współczesnym pejzażu Warmii i Mazur
Centrum Techniki i Rozwoju Regionu Muzeum Nowoczesności — Tartak Raphaelsohnów, godz. 18
mok.olsztyn.pl

„Opowiem Wam bajkę”
Olsztyński Teatr Lalek, godz. 9
teatrlalek.olsztyn.pl
„Balladyna”
Olsztyński Teatr Lalek, godz. 11
teatrlalek.olsztyn.pl

Spektakl

„Świętoszek”
Teatr im. Stefana Jaracza, godz. 10
„Tango”
Teatr im. Stefana Jaracza, godz. 19.15

KINO
Koncert Placebo MTV Unplugged

To wyjątkowy koncert Placebo w kultowej wersji „MTV Unplugged”, który zobaczymy w Multikinie. Wokalista Brian Molko wspominał, że „wiedzieliśmy natychmiast, że nie wystarczy nam samo zagranie naszych piosenek przy pianinie”. A basista Stefan Olsldal dodał, że „kiedy tyko dowiedzieliśmy się, że zagramy ten koncert postawiliśmy sobie za cel mieć swój własny, znaczący wkład w historię MTV Unplugged”.
Efektem jest wyjątkowy występ w sercu Londynu. Miasta, w którym Placebo zagrali swój pierwszy w historii koncert. Wydarzenie zostało zrealizowane w The London Studios, ze spektakularną oprawą wizualną. Na scenie oprócz typowego akustycznego instrumentarium pojawia się cały szereg niecodzienne instrumentów – jak np. zaskakująca kolorowa tuba niezwykle wzbogacająca brzmienie zespołu. „Największym wyzwaniem było przearanżowanie utworów w nowy, atrakcyjny sposób. Sami też chcieliśmy dać się zaskoczyć” — mówi Molko.
Multikino
1 podwójne zaproszenie (25 listopada, godz. 20)
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 73601

26 listopada

Koncert zespołu Kinsky
Nowy AnderGrant, 26 20,30,
Bilety: 20 zł/ 30 zł
Kinsky to jedno z najważniejszych zjawisk alternatywnej sceny muzycznej. Powstał z inicjatywy studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Już po wydaniu pierwszej płyty „Copula Mundi” okrzyknięto ich najbardziej progresywnym zespołem lat 90. Zespół wystąpił w ponad stu miejscach, także poza granicami kraju. Nie były to zwykłe koncerty, raczej multimedialne działania performatywne, łączące wiele dziedzin sztuki. Potem zawiesił działalność. W 2015 roku wracają na scenę po niemal dwudziestu latach nieobecności. I to jest wielki powrót tej ekipy.
Nowy Andergrant
Bilety: 20 zł/ 30 zł
2 bilety
Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 20 w poniedziałek pod numer 73601 sms o treści no.bilety1.x: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce "x". Koszt sms-a to 3,69 zł z VAT. Powiadomimy laureatów.


„Opowiem Wam bajkę”
Olsztyński Teatr Lalek, godz. 9
teatrlalek.olsztyn.pl
„Balladyna”
Olsztyński Teatr Lalek, godz. 10.30, 13
teatrlalek.olsztyn.pl

Spotkanie autorskie z Hanną Cygler
Planeta 11, godz. 17
Z urodzenia i zamiłowania gdańszczanka. Zawodowo zajmuje się tłumaczeniem ze szwedzkiego i angielskiego, a dla przyjemności, czytelników i swojej, pisze powieści (nie tylko dla kobiet). Jest autorką powieści m.in. „Odmiana przez przypadki”, „Dobre geny”, „Bratnie dusze”, „Tryb warunkowy”, „Deklinacja męska/żeńska”, „Przyszły niedokonany”, „W cudzym domu” oraz „Kolor bursztynu”. W jednym tyglu miesza romantyzm Danielle Steel i sensację w wydaniu Jackie Collins. Jest tam proza codzienności i wielka miłość.

„Jak żyć po chrześcijańsku”
Instytut Kultury Chrześcijańskiej im. Jana Pawła II, godz. 18
Spotkanie z cyklu "Św. Jana Pawła II wskazania”, które poprowadzi ks. dr hab. Stanisław Kozakiewicz.

Wykład o tematyce zdrowotnej
Kamienica Naujacka, godz. 11
Wykład o tematyce zdrowotnej, w którym wezmą udział słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku MOK, poprowadzi: dr Joanna Keska (Fundacja dla Uniwersytetu Jagiellońskiego).

KINO
Film „Życie na kredycie”

CEiIK, godz. 19
W ostatni czwartek listopada DKF „ZA” zaprasza na film, który jest islandzkim kandydatem do Oscara roku 2015. Seans odbędzie się w kameralnej sali filmowej (nr 48, pierwsze piętro) o godz.19 w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych.

Świt ludzkości
Galeria Sztuki BWA, godz. 18
Wystawa „Świt ludzkości” to balansowanie między tym, co prehistoryczne i pierwotne, a tym, co nas czeka w dalekiej przyszłości. Motyw kojarzenia i dwuznaczności w pracach artysty Jakuba Słodkowskiego to najlepszy sposób na spędzenie czwartkowego wieczoru ze sztuką.
bwa.olsztyn.pl

Andamany — niebiańskie plaże, dżungla i pierwotni ludzie
Stary Ratusz, godz. 17
To spotkanie z Olą i Tomkiem Ramczykowskimi, mazurskimi leśnikami, których pasją są podróże. Na co dzień pracują w lasach Puszczy Taborskiej, a w czasie wolnym odkrywają świat. Opowiedzą o swojej wyprawie na Andamany.
— Na wyspy dostaliśmy się samolotem — mówi Tomek Ramczykowski. — Przylecieliśmy do jedynego miasta i umownej stolicy archipelagu: Port Blair. Między wysepkami przemieszczaliśmy się na pokładach statków. W taki oto sposób dostaliśmy się na Mały Andaman, Nail oraz Havelock. Jednym z celów naszej podróży było dotarcie do lokalnych leśników, by z ich pomocą poznać bliżej tropikalne lasy tych rajskich wysp.
Podczas spotkania podróżnicy przybliżą uroki białych plaż i turkusowych wód okalających ten niebiański archipelag. Będą mówić o lokalnej społeczności i dzikich, negroidalnych plemionach, które żyją na Andamanach od 60 tys. lat. Jako leśnicy opowiedzą również o tym, czym charakteryzują się tropikalne lasy monsunowe porastające te wyspy, w jaki sposób użytkują je mieszkańcy Andaman, a także jak bardzo zmieniło je tsunami z 2004 roku.

Spektakl
„Świętoszek”

Teatr im. Stefana Jaracza, godz. 10
„Tańce w Ballybeg”
Teatr im. Stefana Jaracza, godz. 18

27 listopada

„Różne kolory znad Sekwany”
Filharmonia, godz. 19
W programie jedne z najpiękniejszych utworów w historii francuskiej muzyki symfonicznej. W programie Darius Milhaud „Scaramouche na saksofon i orkiestrę”; Claude Debussy „Rapsodia na saksofon i orkiestrę” i Hektor Berlioz „Symfonia fantastyczna op. 14”. Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej. Solistą koncertu będzie saksofonista Paweł Gusnar. Swoje umiejętności doskonalił na wielu kursach mistrzowskich m.in. u Christiana Wirtha (Paryż), Ed Bogaarda (Bruksela), Lawrensa Gwoździa (Stany Zjednoczone), Johanesa Ernsta (Berlin). Jest laureatem m.in. Międzynarodowego Konkursu Instrumentów Dętych w Dąbrowie Górniczej oraz Konkursu Zespołów Kameralnych we Wrocławiu. Był także uczestnikiem finału Konkursu o stypendium Fundacji Yamaha w Krakowie. Artysta z powodzeniem łączy działalność na polu muzyki klasycznej, jazzowej i rozrywkowej. Rocznie daje kilkadziesiąt koncertów, zarówno jako solista, jak i kameralista. Występuje w całym kraju oraz i poza jego granicami.

The Analogs i Ga Ga Zielone Żabki plus The Pale Ass
Nowy Andergrant, godz. 19
The Analogs powstali w 1995 roku w Szczecinie i są obecnie jednym z najprężniej działających zespołów polskiej sceny punk/streetpunk. Na swoim koncie posiadają wiele płyt oraz setki koncertów zagranych w Polsce oraz w większości krajów Europy. Rok 2015 to obchody 20 lecia istnienia zespołu i z tej okazji OLDSCHOOL RECORDS przygotował serię koncertów, które odbędą się na terenie całej Polski. Na imprezach THE ANALOGS zagrają swoje największe hity z wszystkich dotychczas wydanych płyt. Bilety: 30 zł/ 35 zł.
Nowy Andergrant
2 bilety
Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 20 w poniedziałek pod numer 73601 sms o treści no.bilety2.x: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce "x". Koszt sms-a to 3,69 zł z VAT. Powiadomimy laureatów.


„Opowiem Wam bajkę”
Olsztyński Teatr Lalek, godz. 9
teatrlalek.olsztyn.pl

„Balladyna”
Olsztyński Teatr Lalek, godz. 10.30, 13
teatrlalek.olsztyn.pl

10P, czyli dziecięcy dekalog
CEiIK, godz. 11
Projekt „10P, czyli dziecięcy dekalog" jest ofertą bezpłatnych warsztatów wokalnych skierowanych do dzieci w wieku 6- 12 lat. Zarówno muzyka, jak i teksty zostały stworzone specjalnie na potrzeby projektu. Dzieci będą miały możliwość poznania ABC emisji głosu, pracy z mikrofonem oraz wezmą udział w sesji zdjęciowej. Warsztaty zakończą się koncertem finałowym w CEiIK-u z udziałem profesjonalnych muzyków.

Wernisaż Tomasza Wawryczuka
Galeria Rynek, godz. 17
Tomasz Wawryczuk jest artystą, który zaczął tworzyć mając czterdzieści lat i wtedy zaczął rozwijać w sobie pasję malarską i rzeźbiarską.
mok.olsztyn.pl

Warsztaty kolęd z Anią Brodą
Świetlica Rady Osiedla Zatorze, godz. 17
Wszyscy chętni mogą wziąć udział w warsztatach śpiewania tradycyjnych kolęd ludowych. Poprowadzi je Ania Broda, piosenkarka, artystka, olsztyńska uczestniczka programu „Mam Talent!”. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 18. Przed warsztatami, już o godzinie 17 odbędzie się uroczyste otwarcie Klubu Kreatywnych Mieszkańców. Miejsca stworzonego przez mieszkańców Zatorza przy udziale Forum Animatorów Społecznych, Rady Osiedla Zatorze, Fundacji dla Dzieci i Młodzieży „Kółko Graniaste”.

Spektakl
Teatr im. Stefana Jaracza
„Tańce w Ballybeg”, godz. 10
„Świętoszek”, godz. 19
„Tango”, godz. 19.15

KINO
Dobry dinozaur

Najnowsze dzieło Pixara przedstawia wizję świata, w którym prehistoryczne gady żyją do dziś wśród ludzi. Bohaterami będą członkowie rodziny sympatycznych dinozaurów. Nowy trailer animacji można znaleźć pod tym adresem. W anglojęzycznej obsadzie głosu postaciom użyczyli Jeffrey Wright, Steve Zahn, AJ Buckley, Anna Paquin, Sam Elliot, Frances McDormand, Marcus Scribner i Jack Bright. Za kamerą zadebiutował Peter Sohn.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 73601


Czarny pająk
To wstrząsająca historia PRL-owskiego seryjnego mordercy polującego na ofiary w latach 60. XX wieku. Film jest debiutem fabularnym wielokrotnie nagradzanego operatora Marcina Koszałki (m.in. Złote Lwy na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za „Rewers” i „Pręgi”). W rolach głównych występują Adam Woronowicz i Filip Pławiak. W obsadzie znaleźli się również Małgorzata Foremniak, Julia Kijowska, Piotr Głowacki i Wojciech Zieliński. Głównym bohaterem jest Karol, który przypadkiem trafia na ślad zabójcy. Mordercą okazuje się weterynarz. Karol stanie się jego uczniem. Przyjdzie jednak czas jego próby, który na zawsze zmieni jego życie.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 73601


Makbet
Tej ekranizacji sztuki Szekspira zapewne nie będą pokazywać w szkołach. Już teraz krytycy porównują obraz do „Gry o tron”. To zrealizowana z rozmachem filmowa adaptacja słynnego dramatu Williama Szekspira, w której szkocki generał pogrąża się w krwawej obsesji zdobycia władzy po usłyszeniu przepowiedni trzech wiedźm, według których niedługo zostanie królem. W rolach głównych występują Michael Fassbender jako tytułowy bohater oraz Marion Cotillard jako Lady Makbet. W obsadzie są również m.in. David Thewlise, Jack Reynore i Paddy Considine.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino5.x pod numer 73601


Most szpiegów
To najnowszy film Stevena Spielberga, do którego zdjęcia powstawały m.in. we Wrocławiu, miał swoją niedawną premierę na Festiwalu Filmowym w Nowym Jorku. Zebrał entuzjastyczne recenzje. Obraz powstał na podstawie scenariusza braci Ethana i Joela Coenów. Film opowiada historię prawnika Jamesa Donovana, który podczas tzw. zimnej wojny negocjował uwolnienie przebywającego w radzieckim więzieniu amerykańskiego pilota. Tytułowy most szpiegów to znajdujący się na terenie Berlina most Glienicke.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino6.x pod numer 73601

28 listopada

Indykpol AZS Olsztyn — MKS Banimex Będzin
Urania, godz.18:00
Zapraszamy na kolejny mecz w ramach rozgrywek siatkarskiej PlusLigi mężczyzn. Tym razem zespół z Olsztyna zagra u siebie z MKS Banimex Będzin. Czekają na wsparcie olsztyniaków, by wygrać ten mecz.

„Przygoda z macierzyństwem”
Kamienica Naujacka MOK, godz. 12
„Przygoda z macierzyństwem” to cykl warsztatów dla przyszłych rodziców organizowany przez portal familie.pl. W naszych warsztatach uczestniczyło już setki przyszłych mam i wielu zaangażowanych tatusiów. Do głowy przychodzi Ci wiele pytań, pomysłów, wątpliwości, obaw? Zapraszamy na warsztaty.

„Balladyna” — finał konkursu „Klasyka żywa”
Olsztyński Teatr Lalek, godz. 19
teatrlalek.olsztyn.pl

DonGURALesko
Nowy Andergrant, godz. 20
To premierowa trasa albumu „Magnum Ignotum”. Jak zapewniają artyści to nowa jakość, materiał, który przedstawi na scenie stary skład. Przez piętnaście lat swojej muzycznej działalności donGURALesko zdążył już ugruntować swoją pozycję w czołówce polskich raperów. To już siódma płyta w karierze donGURALesko. Album mnoży pytania unikając oczywistych odpowiedzi. Tytuł płyty „Magnum Ignotum” to po łacinie wielka niewiadoma. Za warstwę muzyczną płyty odpowiada czołówka nowej fali polskiej muzyki rapowej (Ceha, Lanek, 2DK, Amatowsky, Świerzba, Młody/Heavy Mental) oraz dobrze już znani wyjadacze (The Returners, SoDrumatic, Tasty Beatz). Bilety od 30 zł do 40 zł.
Nowy Andergrant
2 bilety
Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 20 w poniedziałek pod numer 73601 sms o treści no.bilety3.x: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce "x". Koszt sms-a to 3,69 zł z VAT. Powiadomimy laureatów.


Andrzejki
Aquasfera godz. 19

Turniej Biegowy
Sylwetka, godz. 14
Impreza z okazji 9 urodzin Fitness Clubu Sylwetka

Spektakl
Teatr im. Stefana Jaracza
„Świętoszek”, godz. 19
„Tango”, godz. 19.15

Transmisja KSW 33
Mamed Chalidow kontra Michał Materla walką wieczoru KSW 33 w Krakowie. Obejrzyj transmisję całej gali na ekranie Multikina. Największa walka w historii europejskiego MMA stała się faktem. Już 28 listopada na KSW 33 w Tauron Arenie Kraków dojdzie do pojedynku dwóch najlepszych zawodników MMA w tej części świata. Pasjonujące walki, wielkie sportowe emocje. Każdy widz może podziwiać je również na ekranie kinowym.
Multikino
1 podwójne zaproszenie ( 28 listopada, godz. 19)
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino7.x pod numer 73601

29 listopada

Spektakl „Żona do adopcji”
Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM godz. 16
Komedia w reżyserii Jakuba Ehrlicha opowiada o życiu przeciętnego małżonka. Kiedy żona bohatera wyjeżdża, spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć.

Spektakl
Teatr im. Stefana Jaracza
„Tańce w Ballybeg”, godz 18
„Tango”, godz. 19.15

XXANAXX i MINt
Nowy AnderGrant, godz. 20
Podczas jesiennej serii koncertów Klaudii i Michałowi towarzyszyć będzie Gniewomir Tomczyk na perkusji. W roli supportu wystąpi nowa twarz polskiej elektroniki, czyli MINt!
Bilety: 30 zł/ 35 zł
Nowy Andergrant
2 bilety
Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 20 w poniedziałek pod numer 73601 sms o treści no.bilety4.x: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce "x". Koszt sms-a to 3,69 zł z VAT. Powiadomimy laureatów.


„Opowiem Wam bajkę”
Olsztyński Teatr Lalek, godz. 11 i 12.30
teatrlalek.olsztyn.pl

„Balladyna”
Olsztyński Teatr Lalek, godz. 17
teatrlalek.olsztyn.pl

Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 20 w poniedziałek pod numer 73601 sms z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce "x". Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Bilety bez konkretnej daty do Heliosa i Multikina do wykorzystania od 30.11-3.12.
Regulamin


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB