Wtorek, 6 grudnia 2022

Mamy dla Was bilety i wejściówki do kina i na koncerty! Już teraz możecie wybrać swój prezent!

2015-12-07 15:52:53 (ost. akt: 2015-12-07 16:21:31)

Autor zdjęcia: arch. dystrybutora

Podziel się:

Recitale fortepianowe, noc z grozą i Melem Gibsonem i wiele innych atrakcji. Wybierzcie atrakcję dla siebie i zdobywajcie bilety!

11 grudniaMistrzowskie recitale fortepianowe

Filharmonia Warmińsko-Mazurska, godz. 19

Łukasz Kwiatkowski jest solistą i kameralistą, stypendystą w Royal Welsh College of Music and Drama w Cardiff w Wielkiej Brytanii, jest również autorem książki „Muzyka Jana Sebastiana Bacha w twórczości fortepianowej Ferruccia Busoniego”. Jego nagrania utworów Bacha w sławnych opracowaniach Busoniego ukazały się na płycie, wydanej w 2014 roku.
Filharmonia

4 pojedyncze bilety

Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 20 w poniedziałek pod numer 73601 sms o treści no.bilety5.x: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce "x". Koszt sms-a to 3,69 zł z VAT. Powiadomimy laureatów.ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2015

Multikino, godz. 22


ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2015 to przegląd wybranych najlepszych filmów mijającego roku z czterech różnych gatunków.
W repertuarze: widowiskowy film science-fiction MARSJANIN, poruszający dramat MŁODOŚĆ, mocny thriller SICARIO, arcydzieło kina akcji MAD MAX: NA DRODZE GNIEWU.

Bilety: 21-33 zł

Multikino

1 dwuosobowe zaproszenie

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 73601
Folkowa fieta z Tuhaj Bejem i Hoyrakami

Nowy Andergrand, godz. 21


Energetyczny folkowy koncert dwóch najbardziej roztańczonych i zaprzyjaźnionych zespołów folk-rockowych w Polsce. Po koncercie wspólne after party
Bilety: 15 zł/ 20 zł

2 bilety


Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 20 w poniedziałek pod numer 73601 sms o treści no.bilety1.x: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce "x". Koszt sms-a to 3,69 zł z VAT. Powiadomimy laureatów.Kino

Rock the Kasbah


Zdegradowany, podstarzały menadżer gwiazd wyjeżdża do Kabulu, by towarzyszyć swojej klientce w tournee. Z trasy koncertowej niewiele wychodzi, ale na swej drodze spotyka niezwykle utalentowaną dziewczynę, co budzi w nim zawodową czujność. Chce zrobić wszystko, by pokazać światu ten talent.

Helios

2 bilety

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 73601
12 grudnia


Wolfgang Amadeus Mozart „Zaczarowany flet”

Filharmonia Warmińsko-Mazurska, godz. 18.55


Z okazji jubileuszu – 10. już sezonu transmisji z The Metropolitan Opera – nowojorska scena postanowiła przypomnieć widzom cyklu „Zaczarowany flet” Mozarta w reżyserii Julie Taymor. Na początku lat 90. wyreżyserowała filmową wersję opery „Króla Edypa” Strawińskiego z wykorzystaniem wielkich ruchomych lalek; producentem przedsięwzięcia był Peter Gelb, obecny dyrektor Met. „Zaczarowany flet” to pierwszy spektakl transmitowany w HD przez Met. To idealna propozycja dla tych wszystkich, którzy miłością do opery pragną zarazić swoje dzieci lub wnuki – prawdziwe przedstawienie familijne z barwnymi kostiumami, bajkowym librettem, akcentami komediowymi i wielkimi animowanymi lalkami. Książę Tamino i jego przyjaciel, zabawny ptasznik Papageno, muszą przejść próby, by zyskać wtajemniczenie i nagrodę: miłość idealnej dziewczyny.
Przedstawienie trwa około 110 minut (bez przerwy).
Filharmonia

2 bilety

Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 20 w poniedziałek pod numer 73601 sms o treści no.bilety6.x: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce "x". Koszt sms-a to 3,69 zł z VAT. Powiadomimy laureatów.Tede

Nowy Andergrand, godz. 20


Tede, właściwie Jacek Maciej Graniecki, znany również jako Tas, Tas Da Fleia, TDF, Tedeusz, Tedzik, Tedunio, Tedzio, Fiodor, Chory Pastor oraz Mylffon — polski raper i producent muzyczny, a także przedsiębiorca i osobowość telewizyjna. Marka sama w sobie i gwarancja dobrej zabawy.
 Bilety: 35/40 zł

2 bilety

Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 20 w poniedziałek pod numer 73601 sms o treści no.bilety2.x: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce "x". Koszt sms-a to 3,69 zł z VAT. Powiadomimy laureatów.Poranki filmowe

Multikino, godz. 10.30


Tomek i przyjaciele

1 dwuosobowe zaproszenie

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 73601Targi  Medycyny Naturalnej i Giełda Minerałów i Wyrobów Jubilerskich
 (12-13 grudnia)
Hala sportowa OSiR przy ul. Głowackiego 27, godz. 10-18Kamienie szlachetne pięknie prezentują się jako element biżuterii. Specjaliści od medycyny naturalnej przypisują im właściwości lecznicze. Howlit na przykład jest kamieniem przynoszącym szczęście i powodzenie. Inspiruje artystyczne przedsięwzięcia oraz stymuluje wyobraźnię. Szukacie więcej inspiracji? Zajrzyjcie na stoiska wystawców. Tutaj możecie kupić bliskim prezent, który zachęci ich do zdrowego stylu życia. Szukacie naturalnych metod leczenia? W czasie dwóch dni będzie można skorzystać z porad irydologów, radiestetów, kręgarzy czy bioenergoterapeutów. Chętni będą mieli okazję nabyć zioła, leki wzmacniające organizm oraz kosmetyki ziołowe. Tutaj również znajdziecie książki z dziedziny medycyny niekonwencjonalnej, parapsychologii, urządzenia do masażu, olejki, kadzidełka. Medycyna naturalna to styl życia, w którym żyjemy zgodnie z naturą. W czasie tych targów traficie w ręce profesjonalistów, którzy zaproponują wam najbardziej właściwe dla was naturalne leki i kosmetyki. To wyjątkowa okazja, by podarować bliskim wyjątkowy prezent na święta.

17 podwójnych zaproszeń

Aby dostać zaproszenie, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 20 w poniedziałek pod numer 73601 sms o treści no.bilety3.x: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce "x". Koszt sms-a to 3,69 zł z VAT. Powiadomimy laureatów.
Poranki filmowe

Multikino, godz. 12


Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Sekret rodziny von Broms

1 dwuosobowe zaproszenie

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 7360113 grudnia


Tau

Nowy Andergrant, godz. 18


BOZON RECORDS ma ogromny zaszczyt zaprosić na koncert TAU promujący debiutancki album pt. „REMEDIUM”. Podczas tego wydarzenia będzie można również usłyszeć utwory z płyt „TEORIA RÓWNOLEGŁYCH WSZECHŚWIATÓW” i „GRAAL”.

Bilety: 20 zł/25 zł

2 bilety

Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 20 w poniedziałek pod numer 73601 sms o treści no.bilety4.x: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce "x". Koszt sms-a to 3,69 zł z VAT. Powiadomimy laureatów.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB