Niedziela, 4 grudnia 2022

Chcecie wejściówki? Właśnie je rozdajemy

2015-12-14 11:49:58 (ost. akt: 2015-12-14 12:12:47)

Autor zdjęcia: archiwum

Podziel się:

Wejściówki do kina, tym na zrealizowaną z wielkim rozmachem słynną operę „Dziadek do orzechów” w Multikinie. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Dziadek do orzechów — 16 grudnia

Multikino, godz. 20.15


To transmisja Royal Opera House i jeden z najpiękniejszych utworów Piotra Czajkowskiego. W Multikinie będziemy mieli okazję podziwiać zrealizowanego z wizualnym rozmachem „Dziadka do orzechów”. Spektakl w wyjątkowej obsadzie z Opery Królewskiej w Londynie. Najsłynniejsza scena i magiczna podróż do świata baśni. O niepowtarzalnym klimacie decydują spektakularne wykonania artystów i wspaniała scenografia. Jeśli chcecie poczuć klimat świąt, to teraz macie okazję.

Multikino

1 podwójne zaproszenie (16.12, godz. 20.15)

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 7360117 grudniaKINO

Hamlet — 17 grudnia

Multikino, godz. 19


Wyjątkowy spektakl w unikatowej odsłonie. Multikino i British Council, w ramach cyklu „Sztuka brytyjska na wielkim ekranie”, zapraszają na retransmisje sztuki „Hamlet” z National Theatre. Spektakl w reżyserii Lyndsey Turner z Benedictem Cumberbatchem w roli tytułowej będzie można zobaczyć tylko w grudniu, warto się więc pospieszyć. 
Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 73601

18 grudnia

KINO
W samym sercu morza
To filmowa opowieść, w której ostatni żyjący marynarz pamiętający katastrofę, w czasie której biały wieloryb zniszczył i zatopił statek „Essex”. Wspaniałe sceny polowań na kaszaloty, ciekawa historia i ciekawy filmowy rejs, w który warto się wybrać.
Multikino

1 podwójne zaproszenie

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 73601Dobry dinozaur

Najnowsze dzieło Pixara przedstawia wizję świata, w którym prehistoryczne gady żyją do dziś wśród ludzi. Bohaterami będą członkowie rodziny sympatycznych dinozaurów. Nowy trailer animacji można znaleźć pod tym adresem. W anglojęzycznej obsadzie głosu postaciom użyczyli Jeffrey Wright, Steve Zahn, AJ Buckley, Anna Paquin, Sam Elliot, Frances McDormand, Marcus Scribner i Jack Bright. Za kamerą zadebiutował Peter Sohn.

Multikino

1 podwójne zaproszenie

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 73601KINO

Kochajmy się od święta


Z rodziną dobrze wychodzi się na zdjęciu, znacie to? Ta komedia mówi o tym bez ogródek. To sympatyczna produkcja, prawdziwie świąteczna komedia familijna, która niczego nie udaje i bawi naturalnością. Wspólne święta trudno przetrwać, a pod fasadą sztucznych uśmiechów kryją się złośliwe komentarze? W tej czteropokoleniowej rodzinie nie wszyscy się lubią, ale mimo wad, poszukują bliskości.

Multikino

1 podwójne zaproszenie

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino5.x pod numer 73601
Czekamy na Wasze głosy do jutra, do godz. 12!

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB