Wtorek, 6 grudnia 2022

Marvel na ekranie i najnowsza produkcja Disney’a. Mamy bilety

2016-02-14 15:00:00 (ost. akt: 2016-02-14 13:19:00)

Autor zdjęcia: arch. dystrybutora

Podziel się:

Widzieliście już nowego superbohatera? "Deadpool" to nowy heros z wyjątkowym poczuciem humoru. Mamy dla was wejściówki na ten film i inne równie interesujące produkcje.

16 lutego

TED 2016. Marzenie
Multikino, godz. 20

Konferencja TED to skrót od: Technology, Entertainment & Design i od lat propaguje idee warte rozpowszechniania. Słynni wykładowcy (m.in. Bill Gates czy Stephen Hawking), tematy z najprzeróżniejszych dziedzin życia (prezentacja dronu, zjawiska artystyczne, pomysły na walkę z głodem) i atrakcyjna forma sprawiły, że konferencje TED oglądają miliony ludzi na świecie.

KINO
Liga Mistrzów UEFA: PSG — Chelsea

W środę, 16 lutego o godz. 20.30 seans dla wszystkich fanów piłki nożnej. Przed wami mecz Ligi Mistrzów UEFA: PSG — Chelsea. Międzynarodowe, klubowe piłkarskie przeznaczone dla najlepszych męskich drużyn klubowych. Najbardziej prestiżowe klubowe zmagania piłkarskie w Europie można obejrzeć na ekranie Multikina.
Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino8.x pod numer 73601

17 lutego

Spotkanie z ks. Janem Kaczkowskim
Biblioteka Uniwersytecka UWM, godz. 18

Ks. Jan Kaczkowski jest założycielem hospicjum im. św. Ojca Pio w Pucku. W 2012 roku zdiagnozowano u niego glejaka mózgu. Od tego czasu bardzo aktywnie udziela się publicznie mówiąc o chorobie i godności umierania. Uczy, jak sobie z chorobą radzić i jak o niej rozmawiać z chorymi. Postać nietuzinkowa, która mimo śmiertelnej choroby zaraża optymizmem i pokazuje, co jest ważne w perspektywie niedalekiej śmierci. Zapisy: biuro@kazdywazny.pl; wstęp: 35 zł.
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.bilety1.x pod numer 73601

KINO
Liga Mistrzów UEFA: As Roma — Real Madryt

W czwartek, 17 lutego o godz. 20.30 seans dla wszystkich fanów piłki nożnej. Przed wami mecz Ligi Mistrzów UEFA: As Roma — Real Madryt. Międzynarodowe, klubowe piłkarskie przeznaczone dla najlepszych męskich drużyn klubowych. Najbardziej prestiżowe klubowe zmagania piłkarskie w Europie można obejrzeć na ekranie Multikina.
Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino9.x pod numer 73601

18 lutego

KINO
Ave, Cezar

Najnowsza produkcja braci Coen, która jest najbardziej oczekiwaną produkcją tego roku. Produkcja przedstawia losy Eddiego Manniksa, człowieka zajmującego się rozwiązywaniem problemów gwiazd Hollywood. Jego inspiracją był Fred Otash, prywatny detektyw, który w latach 50. tuszował największe skandale ze światka celebrytów.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 73601

Brooklyn
Poruszająca historia Eilis Lacey, młodej irlandzkiej imigrantki, która wyjeżdża do Nowego Jorku lat 50. XX wieku. W głównej roli Saoirse Ronan, która zakochuje się w Brooklynie i pewnym Amerykaninie włoskiego pochodzenia. Rodzinna tragedia zmusi ją do powrotu do domu. Tam ponownie się zakocha i będzie musiała wybrać, które uczucie jest dla niej ważniejsze. Film zdobywa znakomite recenzje.

Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 73601

Na granicy
Andrzej Chyra, Marcin Dorociński, Andrzej Grabowski i Janusz Chabior w mrocznej historii inspirowanej prawdziwymi wydarzeniami. Ojciec i dwóch synów wyruszają w Bieszczady, aby tam naprawić utracone relacje. Na ich drodze stanie tajemniczy nieznajomy, który wciągnie ich w niebezpieczny świat przestępczego pogranicza. Ich miłość znów będzie wystawiona na ciężką próbę.

Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 73601

Zwierzogród
To ma być kolejny hit, który wyprodukowało studio Disneya. Czym jest Zwierzogród? To jedyna w swoim rodzaju współczesna metropolia, której mieszkańcami są wyłącznie zwierzęta. Lwy, ryjówki i misie mają jednak prawdziwie ludzkie problemy. Na przykład taka Judy, pierwszy królik zatrudniony w miejscowej policji, wciąż musi walczyć, by udowodnić swoją wartość. A tutaj jeszcze zostanie niesłusznie oskarżona. Detektyw królik i lis będą walczyć nie tylko o swoje dobre imię, ale również o przetrwanie swojego miasta, któremu zagraża niebezpieczeństwo.

Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 73601

KINO
Queen Rock Montreal

To gratka dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji zobaczyć tego unikalnego koncertu na dużym ekranie. 18 lutego o godz. 20 Queen Rock Montreal i
Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino5.x pod numer 73601

Deadpool
Film, który przypadnie do gustu miłośnikom Marvela. Bohaterem jest były żołnierz sił specjalnych, który zostaje poddany eksperymentowi, dzięki któremu zdobywa nadludzkie zdolności. I tak narodził się jako niezniszczalny, na wpół szalony antybohater. Obraz w reżyserii Tima Millera osadzony jest w uniwersum X-Menów.

Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino6.x pod numer 73601

Jak to robią single
Duże miasta zamieszkują szczęśliwi i nieszczęśliwi single. Alice, Robin, Lucy, Meg, Tom oraz David nie mieszczą się w żadnej z tych kategorii. W gąszczu smsowych flirtów i przygodnego seksu szukają zrozumienia i szczęścia. Razem z głównymi bohaterami ruszymy w podróż pełną emocji w mieście, które nigdy nie zasypia. Film powstał na podstawie książki Liz Tucillo.
Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino7.x pod numer 73601

Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 20 w poniedziałek pod numer 73601 sms z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce "x". Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Bilety bez konkretnej daty do Heliosa i Multikina do wykorzystania od 22-25.02.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB