środa, 27 września 2023

Rozdajemy bilety do Heliosa i Multikina

2016-02-22 16:46:58 (ost. akt: 2016-02-22 17:06:20)

Autor zdjęcia: arch. dystrybutora

Podziel się:

Najgorętsza polska komedia "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" czy najnowsza produkcja Cohena? Mamy też bilety na wspaniałą animację dla najmłodszych, czyli "Zwierzogród".

23 lutego
Liga Mistrzów UEFA
Multikino, godz. 20.30
Arsenal-Barcelona
1 dwuosobowe zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 73601

24 lutego

Liga Mistrzów UEFA
Multikino, godz. 20.30
PSV - Atletico
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 73601


25 lutego

Spektakl
Multikino, godz. 19
„Zimowa opowieść”
Spektakl w reżyserii Roba Ashforda i Kennetha Branagha z Judi Dench w roli głównej. Leontes, król Sycylii, podejrzewa romans ciężarnej żony, Hermiony ze swym przyjacielem z dzieciństwa, królem Czech, który bawił z wizytą na Sycylii. Ogarnięty zazdrością próbuje otruć gościa, a żonę wtrąca do więzienia, gdzie wydaje ona na świat córkę Perditę. Leontes rozkazuje porzucić dziecko na pustkowiu. Wkrótce, z lęku o los matki, umiera jego synek. Dochodzą również wieści o śmierci uwięzionej Hermiony.
Multikino
1 dwuosobowe zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 73601

26 lutego

Lao Che
Nowy Andergrant, godz. 20
Po raz kolejny na scenie Andera stanie jeden z czołowych przedstawicieli polskiej muzyki alternatywnej Lao Che. W Olsztynie będzie promować najnowszą płytę „Dzieciom”.
Bilety: 40 zł/45 zł
Nowy Andergrant
2 bilety
Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 20 w poniedziałek pod numer 73601 sms o treści no.bilety1.x: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce "x". Koszt sms-a to 3,69 zł z VAT. Powiadomimy laureatów.

KINO
ENEMEF: Noc Nominacji 2016
Multikino

Zaledwie dwa dni przed ceremonią rozdania Oscarów będzie można obejrzeć filmy, które mają największe szanse na zdobycie najbardziej prestiżowej nagrody w świecie kinematografii.
Jedna noc, cztery wybitne filmy i aż 19 nominacji! W repertuarze: klimatyczny i trzymający w napięciu „POKÓJ”, piękny film o zakazanej miłości „CAROL”, wzruszający i autentyczny „BROOKLYN” oraz najnowszy film Stevena Spielberga „MOST SZPIEGÓW”.

Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 73601

Zwierzogród
Multikino

Twórcy „Ralpha Demolki” i „Zaplątanych”, Rich Moore i Byron Howard, zapraszają dzieci z rodzicami na komedie( przygodową „Zwierzogrod”. Tytułowego Zwierzogrodu nie można pomylić z żadnym innym miastem. Jest to jedyna w swoim rodzaju współczesna metropolia zamieszkiwana wyłącznie przez zwierzęta. W Zwierzogrodzie nie jest ważne, jakim stworzeniem jesteś – czy to największym z lwów, czy może malutką ryjówką. Możesz tam zostać kimkolwiek chcesz.
Multikino
1 podwójne zaproszenie (od poniedziałku do czwartku)
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino5.x pod numer 73601

Maraton Grozy
Helios, godz. 23

Już 26 lutego w kinach Helios, Maraton Grozy z przedpremierowymi pokazami trzech horrorów: „The Hallow”, „Worry Dolls” i „Blackburn”! Przerażająca dawka czterech horrorów i jedyne w Polsce przedpremierowe pokazy. To trzeba zobaczyć.
Premiery 26 lutego
7 rzeczy, których nie wiecie o facetach
Helios

W filmie zobaczymy całą plejadę gwiazd na czele z Pawłem Domagałą, Piotrem Głowackim, Leszkiem Lichotą, Mikołajem Roznerskim i Maciejem Zakościelnym. Bohaterowie spotykają się w jednym ze stołecznych klubów fitness. Szukają szczęścia i miłości. Siedmiu facetów i różne spojrzenia na relacje. W jednej z ról zobaczymy także Alicję Bachledę-Curuś.

Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino6.x pod numer 73601

Pokój
Helios

Przez lata była więziona razem z synkiem przez psychopatę. Ich całym światem był mały pokój. Bez okien, z małym świetlikiem, przez który widać mały kawałek nieba. Życie w izolacji upływa na rozmowach, jedzeniu i wizytach mrocznego „Dużego Nicka”. Jak ukryć przed synkiem brutalną prawdę. Pewnego dnia decyduje się na ucieczkę. Uda się, ale chwile spędzone w odosobnieniu będą miały ogromny wpływ na ich życie w prawdziwym świecie. Ratunkiem będzie ich miłość.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino7.x pod numer 73601

Bogowie Egiptu
Helios

Film opowie historię złodzieja, który przyłączając się do mitycznego boga Horusa, wyrusza w podróż przez Egipt. W produkcji zagra gwiazda „Gry o Tron”, Nikolaj Coster-Waldau.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino8.x pod numer 73601

Grimsby
Helios

To osadzona w latach osiemdziesiątych XX wieku komedia absurdu według scenariusza Sachy Barona Cohena. Film opowiada historię brytyjskiego agenta do zadań specjalnych (Mark Strong), który zostaje zmuszony do współpracy z własnym bratem, kibicem lokalnego klubu piłkarskiego.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino9.x pod numer 73601

Lobster
Helios

W alternatywnej rzeczywistości bycie samotnym jest zakazane. David, w tej roli znakomity Colin Farrell, po rozstaniu z żoną jak wszyscy single trafia do hotelu. Ma 45 dni, by znaleźć nową partnerkę, z którą musi go łączyć jedna wspólna cecha. Hotel przypomina bardziej luksusowe więzienie, a single bez pary zamienią się w zwierzęta. Kontrowersyjny dramat science-fiction o uwięzieniu, a jednocześnie czarna komedia. To mieszanka serwowana przez Giorgosa Lanthimosa, znanego z wcześniejszej produkcji „Kieł”.

Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino10.x pod numer 73601

27 lutego

Koncert VNM
Nowy Andergrant, godz. 20

VNM uważany jest za wielu za jednego z najlepszych raperów w kraju. Teraz na żywo usłyszymy go w Anderze.
Nowy Andergrant
2 bilety

Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 20 w poniedziałek pod numer 73601 sms z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce "x". Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Bilety bez konkretnej daty do Heliosa i Multikina do wykorzystania od 29.02-3.03.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB