Wtorek, 29 listopada 2022

Kocia miłość w kadrze. Czekamy na zdjęcia dziecka z kotem

2016-02-29 13:47:29 (ost. akt: 2016-03-02 17:15:59)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Podziel się:

Przyślijcie zdjęcie swego kota z synem lub córeczką! Pokażcie więź między maluchem a zwierzakiem! Ruszamy z nowym plebiscytem zdjęciowym! Zgłaszajcie się już dziś!

W dzieciach drzemią olbrzymie pokłady miłości, dlatego też nie powinno dziwić, że kochają zwierzaki całym swoim sercem. Nawet kota, który potrafi chodzić swoimi drogami i przychodzi do swojego pana lub pani wówczas, gdy sam tego chce. Piękne są widoki śpiących maluchów ze zwierzakami lub ganiających ich po domu, czy też spacerujących z nimi po podwórku. Dzieci szybko przywiązują się do swoich mruczków... Pokażcie nam tę niesamowitą więź między nimi! Najlepszym przyjacielem waszego dziecka jest kot? Dajcie tego dowody!

Prześlijcie do naszej redakcji jedno zdjęcie, na którym wasz maluch jest właśnie z kotem. Zaczynamy plebiscyt „Dziecko i kot”. Na zdjęcia czekamy do 15 kwietnia. Wyślijcie je na adres: poczta@naszolsztyniak.pl. W treści maila nie zapomnijcie dodać swoich danych — imienia i nazwiska rodzica oraz dziecka, numer telefonu, zgodę na publikację wizerunku dziecka w naszych mediach oraz imię kota. Potwierdźcie też, że zapoznaliście się z regulaminem naszej zabawy i go akceptujecie.

Nadesłane fotografie zostaną opublikowane na stronie: naszolsztyniak.pl. Będzie można na nie głosować za pomocą sms-ów. Głosowanie potrwa od zgłoszenia pierwszego zdjęcia do 20 kwietnia. Ogłoszenie wyników nastąpi 24 kwietnia w Naszym Olsztyniaku. Na laureatów, czyli malucha i kota czekają niespodzianki. Zostanie też opublikowana rozmowa ze zwycięską rodziną wraz ze zdjęciem. Zapraszamy do zabawy! Regulamin plebiscytu na stronie naszolsztyniak.pl.
mnKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB