Sobota, 3 grudnia 2022

Bilety do kina i wejściówki na koncerty czekają!

2016-03-14 16:10:01 (ost. akt: 2016-03-14 16:51:51)

Podziel się:

Przed nami bardzo owocny koncertowo tydzień. W kinie też czeka dużo interesujących filmów. Mamy dla was wejściówki do klubów oraz bilety na seanse!

15 marca

KINO

Liga Mistrzów UEFA: Atletico - PSV

Multikino, godz. 20.30


To międzynarodowe, klubowe rozgrywki piłkarskie przeznaczone dla najlepszych męskich drużyn klubowych, które zajmują czołowe miejsca w europejskich ligach krajowych. Te najbardziej prestiżowe klubowe zmagania piłkarskie w Europie będzie można obejrzeć w jakości HD (High Definition) zapewniającej najwyższą jakość obrazu i dźwięku.
Multikino

1 podwójne zaproszenie

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 7360116 marca
KINO

Liga Mistrzów UEFA: Bayern - Juventus


Multikino, godz. 20.30
Możliwość doznania niezapomnianych wrażeń sportowych, które mogą być udziałem olsztyńskich kibiców UEFA Champions League.

Multikino

1 podwójne zaproszenie

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 7360117 marca
Koncert grupy Besides


Nowy Andergrant, godz. 20

Zespół promuje nowy album „Everything is Tour”, który ukazał się w połowie października 2015 roku. Tym razem artyści serwują różnorodne brzmienia, a nad produkcją krążka zajął się Maciej Karbowski, muzyk zespołu Tides From Nebula i Moonglass. Besides jest zwycięzcą 8 edycji programu Must be The Music. W programie wzbudził wielkie zainteresowanie tak jurorów, jak i telewidzów. Bilety: 20 zł/25 zł.

Nowy Andergrant

2 bilety

Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 20 w poniedziałek pod numer 73601 sms o treści no.bilety1.x: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce "x". Koszt sms-a to 3,69 zł z VAT.


KINO

Spektakl „Niebezpieczne związki”

Multikino, godz. 19


„Niebezpieczne związki”, sztukę w nowej inscenizacji teatru Donmar Warehouse będzie można zobaczyć w kolejnym seansie cyklu „Scena brytyjska na dużym ekranie. Obraz obejrzymy już 17 marca o godz. 19 w Multikinie.

Inscenizacja Josie Rourke została przygotowana na trzydziestą rocznice prapremiery sztuki. „Niebezpieczne związki” pojawiły się na teatralnej scenie w 1985 roku na deskach Royal Shakespeare Company. Teraz w koprodukcji NT Live i Donmar Warehouse zobaczy je cały świat. W obsadzie znaleźli się: Elaine Cassidy (znana z kultowego brytyjskiego serialu „Wszystko dla pań”), Janet McTeer (film kostiumowy „Biała Królowa”) oraz Dominic West (film „The Wire”). Opowieść o seksie, intrygach i zdradzie w przedrewolucyjnej Francji nie traci na aktualności. Przedstawienie oszałamiające, przepięknie zrealizowane i fantastycznie zagrane. Teraz możemy je podziwiać zasiadając w kinowym fotelu. 

Multikino

1 podwójne zaproszenie na spektakl „Niebezpieczne związki”
(17 marca, godz. 19)

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino5.x pod numer 7360118 marca


Koncert Tabu

Nowy Andergrant, godz. 20


To koncert „Meteory Tour part II”. Tabu jest śląskim zespołem, który łączy energetyczne reggae z roots reggae i ska. Kapela jest też współorganizatorem jednego z większych polskich festiwali reggae — „Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi” w Wodzisławiu Śląskich. Usłyszymy utwory promujące najnowszą płytę, ale też znane i lubiane wcześniejsze utwory. Oprócz premierowych piosenek na koncertach będzie można usłyszeć stare sprawdzone hity takie jak „Tyle mam”, „Sarny”, «„Jak dobrze cie widzieć” czy „Nie chcę Umierać”.Bilety: 20 zł/ 30 zł.
Nowy Andergrant

2 bilety

Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 20 w poniedziałek pod numer 73601 sms o treści no.bilety2.x: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce "x". Koszt sms-a to 3,69 zł z VAT. Powiadomimy laureatów.

KINO

Dama w vanie


Maggie Smith w zachwycającej kreacji kinowej. Wciela się w rolę bezczelnej i opryskliwej bezdomnej Mary Sheperd, która zamiast domu ma żółtą furgonetkę. Pewnego dnia zaparkowała na jednej z urokliwych olsztyńskich ulic niedaleko Camden Market. I zamieszkała tam na 15 lat. Kiedy lokalne władze chciały zrobić w końcu porządek z niesforną starszą panią, z pomocą przyszedł Bennet, jeden z sąsiadów. Opowieść o niezależności, przyjaźni i drobnomieszczańskiej hipokryzji.

Helios

2 bilety

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino6.x pod numer 73601


KINO


Psy mafii

Obraz o skorumpowanym środowisku policji, brutalnych gangsterach i rosyjskiej mafii. Gangsterzy i związani z nimi policjanci szykują się do wielkiego skoku, nad którym czuwa królowa rosyjskiej mafii — Irina Vlaslov, w której postać wcieliła się zjawiskowa Kate Winslet.

Helios

2 bilety

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino7.x pod numer 73601

Tata kontra Tata


Ojciec vs ojczym – Will Ferrel vs Mark Wahlberg. Jeden dumny ojciec spotyka drugiego dumnego tatę. Czy coś może pójść nie tak? Otóż może. Wszystko. Już pierwsze spotkanie dwóch ojców jest początkiem totalnej  wojny. Brad (Ferrel) jest spokojny i rodzinny, a Dusty (Wahlberg) jest typowym złym chłopcem. Prześcigają się w tym, by być lepszym ojcem. Który z nich wygra?
Helios

2 bilety

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino8.x pod numer 73601


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB