Czwartek, 7 grudnia 2023

Olsztyńscy mali giganci w tańcu

2016-03-21 18:11:36 (ost. akt: 2016-03-21 18:38:45)

Autor zdjęcia: Kamil Zaręba

Podziel się:

Najmłodsi tancerze podbili serca publiczności turnieju „Przedszkolak 2016”. Dwudziesta edycja imprezy odbyła się 19 marca w Szkole Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy.

— Ja bardzo lubię tańczyć — zapewniała 5-letnia Zosia.
— A ja chyba wolę balet — wtórowała jej stojąca obok rezolutna dziewczynka.
Tłumy rodziców i zaproszonych gości podziwiali małych tancerzy na parkiecie, a maluchy mogły liczyć na naprawdę gorący doping.
— Córka nie mogła doczekać się, kiedy w końcu będzie mogła wziąć udział w turnieju — mówiła Maria Gadomska, mama 6-letniej Zosi. — Zajęcia z tańca są w przypadku takich maluchów nieocenione. Dzięki temu dziecko może rozładować nagromadzone w ciągu dnia emocje, pozbywa się stresu. Ja sama też chodzę na zajęcia taneczne, na zumbę i polecam ją wszystkim. Oczywiście zawsze trzeba brać pod uwagę, czy dziecko chce tańczyć czy też nie. Nie można niczego robić na siłę.

Co najważniejsze, w tym turnieju nie ma przegranych. Wszystkie dzieci mogły liczyć na medale i nagrody. To była duża rodzinna impreza, dzięki której zintegrowały się nie tylko dzieci, ale również dorośli.
Tegoroczny Turniej podzielony jest na trzy mniejsze turnieje. Pierwszy za nami. Kolejne odbędą się 9 i 10 kwietnia w Studiu Tańca Warszawska 66 Dance Station w Olsztynie.
W czasie turnieju zaprezentuje się ponad 300 przedszkolaków z przedszkoli z Olsztyna i okolic (m.in z Klebarka Wielkiego, Klewek, Butryn, Różnowa).
Turnieje uświetnią występy pokazowych tancerzy solistów, par oraz zespołów ze Szkoły Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy w Olsztynie. Wstęp wolny.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB