Czwartek, 7 grudnia 2023

Łapcie wejściówki do kina i na koncert Edyty Geppert. Już dziś!

2016-04-04 14:47:10 (ost. akt: 2016-04-04 15:14:49)

Autor zdjęcia: archiwum dystrybutora

Podziel się:

„Batman vs Superman” czy seans z „Łowcą i Królową Lodu”? To od was zależy, na jaki seans się wybierzecie. My jedynie czekamy na wasze zgłoszenia.

Seans w Multikinie 7 kwietnia
KINO
„Jak wam się podoba”
Multikino, godz. 19
Kolejna odsłona cyklu „Sztuka brytyjska na wielkim ekranie”. Tym razem obejrzymy retransmisję sztuki Wiliama Szekspira „Jak wam się podoba”, która opowiada o różnych odcieniach miłości, ale przede wszystkim o dojrzewaniu do wielkiego uczucia.
Multikino
1 podwójne zaproszenie ( 7 kwietnia, godz. 19)
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 73601

Seanse w kinie od 8 kwietnia


Batman vs. Superman: Świt sprawiedliwości

Batman staje do walki z Supermanem. Clark Kent (Henry Cavill), jako dziennikarz udaje się do Gotham, gdzie poznaje m.in. Leksa Luthora (Jesse Eisenberg). Dojdzie tam do spotkania z Batmanem (Ben Affleck). Przez historię przewiną się również inni komiksowi bohaterowie, którzy wniosą do opowieści jeszcze więcej emocji, czyli Wonder Woman (Gal Gadot), Flash (Ezra Miller) i Aquaman (Jason Momoa).
Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 73601

Kung Fu Panda 3
Niezdarna, ale lubiana panda, znów na wielkim ekranie. Karate miś zaskoczy was nowymi przygodami. Tym razem Po i jego znajomi będą zmagać się z m.in. nadprzyrodzonymi siłami. Szukacie inspirującej animacji dla całych rodzin z mądrym przesłaniem? Wybierzcie się na filmowe przygody Pandy.

Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino5.x pod numer 73601


Królowa pustyni

Bohaterką biograficznego filmu jest Gertrude Bell (Nicole Kidman), brytyjska pisarka, podróżniczka i doradca polityczny. W roku 1921 przyczyniła się ona do wyznaczenia granic państwa, któremu później nadano nazwę Irak. Bell blisko współpracowała z T.E. Lawrence’em, bohaterem kultowego obrazu „Lawrence z Arabii”. Bell osiągnęła znaczącą pozycję w świecie arabskim w czasach, kiedy głosu kobiet nie brano pod uwagę. Spełniała marzenia, zmieniła bieg historii, ale nigdy nie odnalazła szczęśliwej miłości.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino6.x pod numer 73601


Cień

Mroczny thriller z gwiazdorską obsadą. Wyszkolony do zabijania z zimną krwią, były żołnierz Vincent (w tej roli Matthias Schoenaerts), niespodziewanie dla samego siebie zakochuje się w żonie milionera (Diane Kruger), którą ma chronić. I ściąga na siebie kłopoty. Mocną podstawę stanowi również muzyka w wykonaniu zespołu Gesaffelstein i Azealii Banks.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino7.x pod numer 73601


Bóg nie umarł 2

Czy osoba wierząca może lub wręcz powinna ukrywać swoją wiarę w obliczu niewierzących? Czy wiara może kogoś obrażać lub szkodzić młodym umysłom? Na takie pytania musi odpowiedzieć przed sądem nauczycielka liceum. Bohaterka trafiła przed sąd z zarzutem, że złamała przepis o świeckości instytucji państwowych, kiedy w czasie lekcji historii wspomniała o Jezusie.

Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino8.x pod numer 73601

Hardcore Henry
Pierwszy film akcji, który nakręcono z perspektywy pierwszej osoby. Główny bohater produkcji budzi się z amnezją, ale szybko dowiaduje się, że udało się go przywrócić do życia, bo został… cyborgiem. I tytułowy Henry, niczym w grze komputerowej, eliminuje każdego napotkanego na swojej drodze bandziora. To rosyjski obraz, który został sfinansowany całkowicie przez akcję crowdfundingową.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino9.x pod numer 73601

Łowca i Królowa Lodu
To nie będzie zwykła baśń. To prequel „Królewny Śnieżki i Łowcy” z 2012 roku. Tym razem poznamy wcześniejsze losy Łowcy, Złej Królowej Ravenny. W głównych rolach Charlize Theron, Emily Blunt i Chris Hemsworth. Przeniesiemy się do czasów, kiedy to Zła Królowa panuje nad światem i tworzy najpotężniejszą, śmiercionośną armię świata.

Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino10.x pod numer 73601

Pięćdziesiąt twarzy Blacka
To parodia popularnej produkcji i książki „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Milioner Christian Black jest zabójczo przystojny, bogaty, ale kompletnie nie radzi sobie w łóżku. Kiedy w życiu milionera pojawia się wścibska dziennikarka, kolejne pikantne sekrety zaczynają wychodzić na światło dzienne.

Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino11.x pod numer 73601

9 kwietnia

Koncert Edyty Geppert

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM, ul. Dybowskiego 11, godz. 19
Jej kunszt doceniają słuchacze w całej Polsce. W repertuarze usłyszymy prawdziwe perełki polskiej piosenki literackiej. Wśród autorów tekstów śpiewanych przez artystkę są m.in. Agnieszka Osiecka, Jacek Cygan, Jonasz Kofta, Wojciech Młynarski czy Andrzej Poniedzielski. Wśród kompozytorów Włodzimierz Korcz czy Seweryn Krajewski. Edycie Geppert będą towarzyszyć Piotr Matuszczyk (fortepian) i Jerzy Szarecki na trąbce. Autorem scenariusza jest Piotr Loretz.
Bilety do nabycia w Biurze Ogłoszeń Gazety Olsztyńskiej
ul. Partyzantów 71, tel. 89 527 35 70 oraz u organizatora tel. 794 759 447 Sprzedaż internetowa: www.teatrsmiechu.pl, www.kupbilecik.pl. Bilety: 85 zł oraz 75 zł.
4 bilety
Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 12 we wtorek pod numer 73601 sms o treści no.bilety1.x: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce "x". Koszt sms-a to 3,69 zł z VAT. Powiadomimy laureatów.


Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w sobotę do godz. 12 we wtorek pod numer 73601 sms z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce „x”. Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Bilety bez konkretnej daty do Heliosa i Multikina do wykorzystania od 11-14.04.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB